dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY PRZY KAWCE
Nie jesteś zalogowany!       

Jak dużo wody nabieracie przed okresemHits: 27
Talmika  
26-09-2023 11:02
[     ]
     
Jak dużo nabieracie wody przed okresem?
Jestem załamana, moja normalna waga waha się między 58-59kg i to jest dla mnie ok (chce jeszcze zrzucić 4kg ale daje sobie na to czas, tym bardziej ze trenuje siłowo i rozkład masy mięśniowej i tłuszczu jest inny) ale gdy jestem przed okresem waga mi skacze do gory o 4-5kg.
I wszystko byłoby ok i bym to akceptowała, gdyby nie fakt, ze ja ten pms potrafię mieć nawet 2tygodnie! I finalnie przez prawie 2tygodnie zmieniam całkowicie rozmiar, ledwo dopinam się w spodnie które na codzień są na mnie sporo za luźne, mam tak spuchnięte ciało ze nawet mój partner jest w szoku co sie ze mną dzieje. Mam nieregularne miesiaczki i ten pms mi sie przedłuża do momentu, w którym łaskawie nie dostanę krwawienia.
Nie stosuje antykoncepcji.
Jestem tez po drugim porodzie, ale minął już ROK!
Nie chce mieć garderoby na 2 tygodnie po okresie i 2 tygodnie przed. Pije dużo wody ale to nic nie daje.
I błagam, nie piszcie mi, ze muszę to zaakceptowac, bo tego sie po prostu nie da zaakceptowac.Zawsze puchlam ale były to 2-3dni a nie 2tygodnie. W normalnym wydaniu bardzo sie sobie podobam, jestem szczupła i umięśniona. Ale to wydanie przed okresowe trwające pół miesiaca jest dla mnie nie do przejścia. Nie mam nawet w co sie ubierać poza dresami i bluzą.
Jakie badania powinnam wykonać? Do jakiego lekarza sie skierować?
Czy może któraś z Was tez tak miała i coś Wam pomogło?

Zastanawiam się nad ziołami https://loremvit.pl/herbaty-na-odchudzanie/ Czy pomogą? 


  Temat Autor Data
*  Jak dużo wody nabieracie przed okresem Talmika 26-09-2023 11:02
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora