dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY PRZY KAWCE
Nie jesteś zalogowany!       

Nie wiem już co mam robić.... Wszystko jest nie tak... ;(Hits: 554
Paulina14.11  
06-04-2013 01:03
[     ]
     
Dziewczyny nie daje już rady... Moje życie wywraca się do góry nogami... Mój synek nie żyje i totalnie sobie z tym nie radzę do tego wszystkiego mój związek nie przetrwał tej próby... Nasz związek zawsze był burzliwy, ale od śmierci małego zaczęło być tragicznie no i dziś podjęliśmy decyzje, że lepiej będzie dla nas jak się rozstaniemy... Kurcze wcale nie jest lepiej z jednej strony chciałabym to ratować ale z drugiej dawaliśmy sobie już tyle szans, chyba już nic nie da się zrobić, żeby było dobrze... Kurcze jestem taka rozdarta, czuje jeszcze większą pustkę niż normalnie... Straciłam dwie ukochane osoby w tak krótkim czasie. Już nie wiem co mam robić... Mam wrażenie, że wszystko robiłam źle i że to moja wina... Pomocy... ;( 
Mama aniołka Natanielka(+14.11.2012 24tc) Ciocia aniołka Emilki(+02.10.2009)Siostra aniołka(+6tc)
http://natanielekdziegielewski.pamietajmy.com.pl/

  Temat Autor Data
*  Nie wiem już co mam robić.... Wszystko jest nie tak... ;( Paulina14.11 06-04-2013 01:03
  Re: Nie wiem już co mam robić.... Wszystko jest nie tak... ;( sylwia1975 14-05-2013 22:07
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora