dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY PRZY KAWCE
Nie jesteś zalogowany!       

Macierzyństwo po stracieHits: 468
Dodis  
30-08-2011 22:08
[     ]
     
Dziewczyny chciałam was zapytać co sądzicie o tym by założyć taki wątek? My matki po stracie aniołków jesteśmy bardziej wrażliwe i ostrożniejsze i myśle że z naszych doświadczeń wy byście by mogły komuś poradzic w danej sytuacji jak np. dziecko jest chore co podać jak leczyć jeśli np. jest przeziebione,co robić jak uleje,zakrztusi sie? itp Miałam takie dwie sytuacje,jedną taką że dziecko mi sie zachłysneło śliną i akurat mąż wszedł do pokoju a co chwile zaglądamy bo śpimy w tym samym pokoju tylko chcieliśmy oglą dnac tv razem a i tak co chwile podpatrywaliśmy, uratowało to że dziecko leżało na boku, dziś się zachłysneło mlekiem bo w tym czasie co jadło zaczeło robić kupkę tak nagle i wyleciało mleko nosem ale i nos i buzia sie zatkały nie mogło złapac dziecko mi oddechu i stawało się sztywne naszzczęście udalo mi sie po poklepaniu takim troszke mocniejszym by wykrztusił wszystko ale strasznie się najadłam strachu i dlatego myslałam by założyc taki wątek by wiedzieć co w danej sytuacj robić. Wydaje mi się że będziemy czuć się lepiej i pewniej. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

  Temat Autor Data
*  Macierzyństwo po stracie Dodis 30-08-2011 22:08
  Re: Macierzyństwo po stracie mamaMateusza 31-08-2011 08:28
  Re: Macierzyństwo po stracie Dodis 31-08-2011 09:52
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora