dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY PRZY KAWCE
Nie jesteś zalogowany!       

Od czego zacząć? (papiery)Hits: 967
Aguśka  
28-09-2009 21:21
[     ]
     
Witam,
Jestem mamą Maluśkiego 8 tygodniowego Aniołka :(
Walczyłam o niego 7 długich lat. Było pełno badań, zabiegów i niejane diagnozy. 10 zabiegów inseminacji i dwa podejścia do in vitro- drugie zakończone upragnionymi dwoma kreskami na teście.
Szczęście nie trwało zbyt długo. Mojemu Aniołkowi serduszko przestało bić w 8tc. Dlaczego moje wtedy nie zrobiło tego samego??? :(
W tym całym smutku, żalu, gniewie... nie myślałam o prawach mojego dziecka i o moich prawach :( miałam łyżeczkowanie a lekarze nawet nie powiedzieli co się stało z moim dzieckiem. Dostałam tylko po dwóch tygodniach wynik badania histopatologiccznego :(
Po tej stracie przestałam już walczyć o biologiczne dziecko. Adoptowałam i teraz jestem wreszcie szczęśliwą Mamą małej Emilki.
Jednak bardzo mi źle, że mój Aniołek nie ma gorbu. Nie mogę nawet mu zapalić świeczkę... bo ktoś zadecydował, że moje dziecko to był tylko jakimś "zarodkiem" a nie człowiekiem i nie należy mu się pochówek :(
Proszę Was... jeżeli jest szansa bym mogła uzyskać akt urodzenia mojego dzieciątka to bardzo proszę o poradę jak do tego się zabrać? czy po roku nadal mam jakieś prawa?
Z góry dziękuję i pozdrawiam 
7 lat walki o Dzieciątko...
10 inseminacji, 2 zabiegi ICSI...
16.06.2008 Aniołek
Koniec walki. Poddałam się.

  Temat Autor Data
*  Od czego zacząć? (papiery) Aguśka 28-09-2009 21:21
  Re: Od czego zacząć? (papiery) wuchowa 28-09-2009 23:20
  Re: Od czego zacząć? (papiery) Aguśka 29-09-2009 12:15
  Re: Od czego zacząć? (papiery) Barbara Anna Łucja 13-01-2010 20:31
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora