dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

moje szczęścieHits: 896
mrówka  
17-10-2006 11:19
[     ]
     
Witam,chciałabym podzielić się z wami moim szczęściem,a tym którzy wątpią bądz mają jakieś obawy dodać otuchy.Ja przekonałam się na własnej skórze jak to jest stracić 'coś'co juz się pokochało.Pierwszą ciąże poroniłam i wtedy sama wmawiałam sobie że to musiał być przypadek,bardzo szybko chcialam znów być w ciąży żeby upewnić się że mam racje.Udało się choć nie było łatwo,musiałam leżec w łóżku ,dwa miesiące spędziłam w szpitalu.Urodziłam zdrowego syna.teraz ma 10 lat.Chcielismy miec drugie dziecko i znowu zaczęły się schody.Następne poronienie,odpuściliśmy sobie na jakiś czas,przestaliśmy o tym mówić,próbowaliśmy żyć we trójke,jednak gdzieś głęboko w sercu mielismy nadzieję ,że jeszcze może się udać.Zbieraliśmy siły aby zmierzyć się z losem.W kwietniu 2005 znowu poroniłam i tak jak po pierwszym szybko chciałam spróbować jeszcze raz-ostatni raz.We wrzesniu okazało sie że jestem w ciąży ale znowu zaczynało się tak samo,plamienia szpital ból brzucha i tak wkoło.Dzisiaj nie wiem jak dałam sobie z tym rade,te ciągłe obawy o ciąże,o dziecko czy urodzi sie zdrowe,cztery pobyty w szpitalu.Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.Mamy śliczną córeczke.Teraz nasza rodzina jest pełna.Nie poddawajcie się,walczcie!Los lubi nam płatać figle,ale my nie musimy się na to godzić. 


  Temat Autor Data
*  moje szczęście mrówka 17-10-2006 11:19
  Re: moje szczęście malomi 19-10-2006 14:23
  Re: moje szczęście anial 19-10-2006 20:18
  Re: moje szczęście egafokus 19-10-2006 22:04
  Re: moje szczęście Agik 20-10-2006 21:44
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora