dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

6 tygodni już Lilianna maHits: 493
Karolina W  
23-03-2016 12:02
[     ]
     
Nasza niunia ma już 6 tygodni bardzo się cieszymy,że tym razem się udało ale mamy bardzo mieszane uczucia bo coraz bliżej Wielkanoc i rocznica kiedy Wojtuś został zrodzony dla nieba. Człowiek chwilami ma wrażenie jakby był chory i było z nim coś nietak. Człowiek cieszy się,że się udało i jednocześnie bardzo cierpi z powodu tęksnoty,która przy małej jeszcze bardziej urosła. Coraz częściej myślę jaki by był mój synek jak by żył, jakie postępy by robił, jakie oczy by miał, jakby teraz wyglądał gdyby byłby tu z nami.
Macierzyństwo karmienie piersią też nie idzie tak jak powinno...Do tego pomimo mojej ścisłej diety mała ma kolki ciągle. Ja się chyba nie nadaję do karmienia piersią... Już nie mówiąc o lęku kiedy budzimy się w nocy i jest za cicho to sprawdzamy czy wszystko w porządku z malutką... Ciągłe ulewanie się po jedzeniu też się martwimy aby się przez to nie zachłysnęła i nie dostała zapalenia płuc. Człowiek teraz bardziej się boi o wszystko... Wszystko się wydawało,że będzie prostsze jak już się urodzi,każdy mówi,że jesteśmy przewrażliwieni ale nie wiedzą co ,my rodzice prześliszmy i że to co się stało zawsze w nas będzie 
Mama ziemskiej Michaliny 27.08.2012, anielskiego Wojtusia 40 tc +5.04.2015 oraz ziemskiej Lilianny ur. w 36tc 8.02.2016

  Temat Autor Data
*  6 tygodni już Lilianna ma Karolina W 23-03-2016 12:02
  Re: 6 tygodni już Lilianna ma Wera 25-03-2016 23:37
  Re: 6 tygodni już Lilianna ma hanna38 05-04-2016 22:27
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora