dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Strata dziecka przez bezwodzie a kolejna ciążaHits: 261
Angelina3  
23-05-2015 16:14
[     ]
     
Witam ! W 15 tc stwierdzono u mnie bezwodzie, którego przyczyną było przedwczesne pęknięcie pęcherza płodowego. Lekarze zalecili terminację ciąży na co nie zgodzilismy się i podjęliśmy walkę o syna. Uprzedzano mnie o zagrożeniach życia mojego i dziecka oraz poinformowano że dziecko nie przezyje dłużej niż 3 tyg. Mój syn rozwijał się prawidłowo do 29 tc pomimo braku wód płodowych co wznieciło w nas olbrzymią nadzieję. Lekarze mówili że z powodu braku wód płuca nie będą poprawnie wykształcone. Franek urodził się przez cc z końcem 29 tyg. ciąży niestety pomimo wcześniejszego podania sterydów nie udało się go uratować. Żył 1,5 godz.
Chciałbym wiedzieć czy jest ktoś , kto stracił dziecko przez bezwodzie? U mnie prawdopodobnie przyczyną pęknięcia pęcherza była infekcja. Chciałabym wiedzieć czy jest ktoś kto miał bezwodzie i zdecydował sie kolejny raz na dziecko i jak przebiegała ciąża ?
Dodam że Franuś był moim trzecim dzieckiem , dwie pierwsze ciąże przebiegały idealnie, córki urodziły się zdrowe w terminie co do dnia wyliczonego z ostatniej miesiączki 
Mama Franusia
ur. i zm. 09-02-2015r.29tc
Żył 1,5 godz.
Ostatnio zmieniony 23-05-2015 16:16 przez Angelina3

  Temat Autor Data
*  Strata dziecka przez bezwodzie a kolejna ciąża Angelina3 23-05-2015 16:14
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora