dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

dr Zwoliński Warszawa szpital św. RodzinyHits: 326
dorota88z  
05-11-2012 16:58
[     ]
     
Szukam dziewczyn z Warszawy które mogłyby wypowiedzieć się nt dra Zwolińskiego ze szpitala św. Rodziny, lekarz ten specjalizuje się w profilaktyce poronień i porodów przedwzcesnych, czy któraś z Was miała z nim dłuższą styczność i potrafi coś konkretnego powiedzieć na jego temat. Jestem po porodzie przedwczesnym w 27 tygodniu, podobno niewydolność cieśni szyjki, ale pewności nie ma. Leżałam 3 tygodnie na patologii ciąży w szpitalu na Madalińskiego po tym jak dr Zwoliński zdiagnozował problem z szyjką, w szpitalu założył mi szew praktycznie w ostatniej chwili na rozwraciu 5 cm w 21/22 tc, mimo to urodziłam w 27 tc ponieważ szew się zsunął, mimo że przez 5 tyg. brałam końskie dawki fenoterolu skurczów nie udało się całkowicie wyciszyć. Osobiście mam racczej dobre zdanie o drze Zwolińskim poza kilkoma ale, ale na patologii poznałam kilka dziewczyn które z jego opieki nie były zadowolone, poza tym opinnie na portalu znany lekarz też ma bardzo skrajne. Nie wiem z czego to wynika, chciałabym jeszce mieć za jakiś czas 3 dziecko i zastanawiam się nad lekarzem któremu można powierzyć prowadzenie ciąży po przejściach . Dziewczyny czy któraś z Was prowadziła u niego problemową ciążę przez dłuższy czas i może się wypowiedzieć jak to wyglądało ?
Będę wdzięczna 
Moje szczęścia:
Maja 27.02.2010 38tc 3380gram
Zoja 22.04.2012 27tc 860gram


  Temat Autor Data
*  dr Zwoliński Warszawa szpital św. Rodziny dorota88z 05-11-2012 16:58
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora