dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Iskierka NadziejiHits: 231
miki100  
16-02-2009 23:03
[     ]
     
Moja historia

może da komuś choć trochę wiary w to że kiedyś jeszcze będzie pięknie. Gdy po ślubie zaszłam

w ciążę, byłam 22 letnią kobietą pełną życia, niestety świat po raz pierwszy zawalił mi się

gdy w 12 tyg poroniłam, nikt mnie nie rozumiał dlaczego płaczę czemu przeżywam, "

przecież nic się nie stało" po roku znów ciąża płód obumarł w 14 tyg, skomplikowany

zabiegł gdyż martwą ciążę nosiłam 3 tyg ( nadmieniam iż był to pocz lat 90) Depresja,

wszystko mi się wali, nikt przy mnie nie porusza tematu dzieci (temat tabu)A ja zapijam

alkocholem, sypie mi się małżeństwo, nic niema sensu i znikątd wsparcia, po 5 latach doła

wracam do normalności, długie rozmowy z mężem, próbujemy wszystko sklejać. przez długie 13

lat niezachodziłam w ciąże, lekarze nigdy nie poznali przyczyny, gdy wreście żyję w miarę

normalnie z wszystkim się pogodziłam, zatrzymuje mi się okres- panika strach, przerażenie,

okazuje się ę jestem w ciąży ( grubo po 30) cał a ciążo to ogromy stach i zarazem szczęście,

niezliczoną ilość sprawdzałam czy niema plamki krwi. Urodziłam zdrowego Synka, mijają dwa

lata znów ciąża ale i wielki torbiel, skierowanie do szpitala na usunięcie torbiela, gdyż

dziecko niema miejsca by się rozwijać a jest za małe by przeżyło zabieg , znów rozpacz i

płacz, dzień wcześniej torbiel pękł sam i jest ok. Dziś mam syneczka i córeczkę i jestem

dowodem na to że cuda się zdażają. 
miki

  Temat Autor Data
*  Iskierka Nadzieji miki100 16-02-2009 23:03
  Re: Iskierka Nadzieji Doncia08 17-02-2009 08:10
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora