dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Dobre RadyHits: 470
kurczak  
17-08-2007 17:11
[     ]
     
Moje dobre rady
-ostatni miesiąć mówiąc szczerze "odpuściłam" sobie, nie skupiałam się na ciąży, nie budziłam męża co noc - myśląć, że to może dziś. Zdałam się na jego chęci przytulania i jak widać poskutkowało;)
-mieliśmy gości non stop od miesiąca. Zafundowalam sobie 4 dzieci z rodziny na 2 tygodnie, co wiązało się z nie lada wyzwaniem;) 1 dziewczynka była u nas 3 tygodnie!!!! było miło, wesoło, bezsennie, występowaly też problemy z dorastającą młodzieżą gdzie hormony buzują, pracowałam więc dni mijały bardzo szybko ;) do tego jeszcze wizyta teściów 2 razy z męża bratem, żoną i synkiem, a mieszkamy 300-400km od naszych rodzin więc wizyty są 4-dniowe;) był też mój TATUŚ z siostrą, mężem i małą Emilką ;) także czas zajęty, myśli skupione na zabawianiu gości, wymyślaniu menu i niestety też zmartwieniach w pracy;
-byliśmy na weekend w Sarbinowie ale już Maleństwo było z nami tylko się nie ujawniło ;)
-test wczorajszy zrobiłam pro forma-był to 1 dzień planowanej @ i dlatego moje zaskoczenie było ogromne ;););)

Objawy:
-żadne-!!!!!!!! tylko w urodziny jak jechaliśmy do Szczecina było mi bardzo źle w aucie, o czym Martusia-Prosiaczek dobrze wie, bo pisałam jej wtedy smsa;)

to tyle, jak mi się coś przypomni dopiszę.
Mam nadzieję, wszystko będzie dobrze i zostaniemy Szczęśliwymi Rodzicami wszystkie zapylone i jeszcze nie-zapylone forumowiczki;)
pozdrawiam

-aaaaaa najważniejsze;) 26 czerwca kupiłam drugiego psa-yorka Snoopy, który miał być tissue na łzy ;) zadziałało także oprócz 4 dzieci miałam jeszcze 2 psy ;) 

Ostatnio zmieniony 01-11-2007 16:13 przez kurczak

  Temat Autor Data
*  Dobre Rady kurczak 17-08-2007 17:11
  Re: Dobre Rady małgorzata 17-08-2007 17:20
  Re: Dobre Rady kurczak 17-08-2007 17:54
  Re: Dobre Rady aniad_di 17-08-2007 18:23
  Re: Dobre Rady kurczak 17-08-2007 21:58
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora