dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Problem z nadżerka- klopoty z ciaza ??Hits: 496
Maskotka  
19-07-2007 22:31
[     ]
     
Kochane dziewczyny mam do was pytanie: czy mialyscie kiedys klopot z nadżerka ?? U mnie ja wykryto ok 3 tygodnie temu, dzis bylam u lekarki i powiedziala ze to 2 stopien i ze jutro bede miala wypalanke.... Zwracam sie z pytaniem do Was czy wiecie moze jak to jest, bo przeczytalam na kilku stronach wypowiedzi dziewczyn na forum ze:
1. kobiety ktore nigdy nie mialy jeszcze dzieci nie powinny miec wypalanki tylko jak cos wymrazanie
2. niby nic to nie boli tylko troche smierdzi (w koncu cos wypalaja) i jest duzo dymu przy tym
3. wymrazanie jest lepsze od wypalania (oczywiscie sa minusy- potem przez ok tygodnia lub wiecej sa uplawy :/ )

Boje sie troche poniewaz doszlu mnie tez sluchy ze po wypalaniu moga wystapic problemy z ponownym zajsciem w ciaze...
Prosze was o pomoc i porady w tej sprawie poniewaz sama sie za bardzo na tym nie znam i nie wiem jak to wszystko mialo by jutro wygladac... jakbyscie mogly napisac co nie wolno robic po zabiegu bylabym berdzo wdzieczna.
Chce dodac na koniec jeszcze ze za ok 3-5 miesiecy chcemy znow sprobowac miec dzidziusia i boje sie bo nie wiem co bedzie...


Dla wszystkich Aniołkow (*)(*)(*) 


  Temat Autor Data
*  Problem z nadżerka- klopoty z ciaza ?? Maskotka 19-07-2007 22:31
  Re: Problem z nadżerka- klopoty z ciaza ?? AgnieszkaU 19-07-2007 22:58
  Re: Problem z nadżerka- klopoty z ciaza ?? Kamilla 19-07-2007 23:08
  Re: Problem z nadżerka- klopoty z ciaza ?? Diana 20-07-2007 20:50
  Re: Problem z nadżerka- klopoty z ciaza ?? Do Diany :) Maskotka 22-07-2007 13:35
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora