dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

przepuklina przeponowaHits: 801
pysienka88  
28-08-2013 13:09
[     ]
     
witam, jestem tu nowa ale mam chyba wiele wspolnego z Wami...u mojego synka rowniez swierdzono WPP. jestem w 23 tc...tydzien temu wybralismy sie z mezem na rozpoznanie plci naszego malusza ale to co uslyszelismy od doktora wbilo nas w ziemie....pani magdo nie jest dobrze:(zamarlam...w klatce piersiowej znajduje sie zoladeczek dziecka...diagnoza WPP. nie wiedzialam co mam myslec...dostalismy od razu skierowanie do prof Szaflika do ICZMP. diagnoze potwierdzil:(zalamanie ma maxa...dzis jest 5 dzien na oddziale terapii plodu..aminopunkcja przeprowadzona czekamy na wyniki...wczoraj odbylo sie usg serduszka. Malec ma zdrowe serduszko ale oprocz zoladka znaleziono petle jelit i sledzione:( prawe plucko takie w miare bo widoczne i do pomiaru lewe zmiejsze nie do pomiaru bo scisniete... ogolnie rozwoj dziecka jest ok nie ma zadnych innych widocznych zmian w budowie malca...watroba i nerki w dorbym stanie juz pod przepona...jestem zalamana:(dlaczego spotkalo to nas:(oboje jestesmy zdrowi bez nalogow w rodzinie tez nikt nie choruje a tu taki cios od zycia:( prof Szaflik bardzo mily moim zdaniem czlowiek od razu poinformowal nas o mozliwym tzw balonikowaniu czyli wprowadzeniu korka do tchawicy malego zeby wyrownac cisnienie w klatce...czekamy na wyniki aminopunkcji...od tego zalezy czy zakwalifikujemy sie na operacje do prof Depresta do Belgii...nie wiem co mam myslec..jak to mozliwe ze ten moj maluszek w brzuszku tak fika jak pilkarz jaki a jest chory...Boze dodaj mi sil zebym zniosla to wszystko:( porosze o odpoiedz ludzi ktorzy mieli badz maja podobna systacje do naszej...co mowia wasi doktorzy?jakie rokowania?jakie powiklania po? czy moj sunus przezyje?:(tak bardzo staralismy sie o to dziecko...marzylismy o chlopczyku i jest...ale z wada:( psychicznie juz mam dosc....pomocy:( 


  Temat Autor Data
*  przepuklina przeponowa pysienka88 28-08-2013 13:09
  Re: przepuklina przeponowa sylwia13 28-08-2013 21:45
  Re: przepuklina przeponowa hellena 29-08-2013 17:31
  Re: przepuklina przeponowa Ischia 29-08-2013 23:47
  Re: przepuklina przeponowa Ischia 29-08-2013 23:49
  Re: przepuklina przeponowa Eidien 23-10-2013 21:22
  Re: przepuklina przeponowa sylwia13 24-10-2013 21:38
  Re: przepuklina przeponowa Eidien 25-10-2013 10:16
  Re: przepuklina przeponowa nana82 04-03-2014 14:52
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora