dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Sytuacja kobiet oczekujących narodzin dziecka z niepełnosprawnościąHits: 748
Beatkaa  
15-01-2010 21:58
[     ]
     
Dzień dobry,
nazywam się Beata Kraska, jestem studentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Obecnie piszę pracę licencjacką na temat sytuacji kobiet oczekujących narodzin dziecka z niepełnosprawnością i w związku z tym kieruję do Pań prośbę:
Jeśli któraś z Pań chciałaby mnie wesprzeć w przedstawieniu owej sytuacji w mojej pracy będę bardzo wdzięczna.

W literaturze znajduję sporo informacji o badaniach prenatalnych, o lęku związanym z ciążą ale niewiele o przeżyciach matek, które dowiedziały się że urodzą chore dziecko. Chciałabym w swojej pracy zamieścić relacje matek, które się w takiej sytuacji znalazły, w jaki sposób lekarz przekazał tą informację, czy była ona wyczerpująca i co najważniejsze czy otrzymały Panie jakąś pomoc lub wskazówki gdzie tej pomocy szukać. Jeśli któraś z Pań zechce porozmawiać będę bardzo wdzięczna.
Przyznam, że jest to mało poruszany temat, oferty pomocy są znikome... chciałabym o tym wszystkim napisać.

Zapewniam zarazem, że przekazane informacje jeśli się oczywiście Panie zgodzą będą zamieszczone pod pseudonimem.
Podaje Paniom swój adres mailowy, gdyby któraś z Pań wolała porozmawiać inną drogą niż na forum.
beataa6@vp.pl
Pozdrawiam serdecznie 
Beata

  Temat Autor Data
*  Sytuacja kobiet oczekujących narodzin dziecka z niepełnosprawnością Beatkaa 15-01-2010 21:58
  Re: Sytuacja kobiet oczekujących narodzin dziecka z niepełnosprawnością Beatkaa 15-01-2010 21:58
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora