dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Pomoc dla kobiet po zdiagnozowaniu wad śmiertelnych u nienarodzonych dzieciHits: 355
A_Masłowiecka  
09-01-2010 11:21
[     ]
     
Być może nie dość wyraźnie zaznaczyłam w mailu na temat pomocy psychologicznej dla rodzin, a zwłaszcza kobiet w zagrożonej ciąży - że jest ona bezpłatna i oferowana przez Hospicjum Dla Dzieci, a nie prywatny gabinet.

Nie chcę absolutnie dyskutować z Pani wyborami w sytuacji doświadczanego przez Panią nieszczęścia (tak ciężkiej choroby dziecka), jedynie mogę poinformować, że pod opieką naszego hospicjum znajdują się dzieci z podobnymi schorzeniami i w podobnym stanie, a całodobowa opieka pielęgniarska, lekarska, częsta rehabilitacja i możliwość kontaktu z psychologiem, wizyty wolontariuszy (wszystko w domu pacjenta), jak wynika z relacji naszych podopiecznych, znacząco poprawia komfort życia dzieciom i ich rodzinom.
Szczegółowe informacje: tel. 085 679 24 24. 


  Temat Autor Data
  Pomoc dla kobiet po zdiagnozowaniu wad śmiertelnych u nienarodzonych dzieci Green Tea 29-12-2009 21:10
  Re: Pomoc dla kobiet po zdiagnozowaniu wad śmiertelnych u nienarodzonych dzieci atusia13 29-12-2009 21:31
*  Re: Pomoc dla kobiet po zdiagnozowaniu wad śmiertelnych u nienarodzonych dzieci A_Masłowiecka 09-01-2010 11:21
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora