dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: prośba do niezwykłaych mamHits: 1764
nowakowska  
13-05-2009 20:34
[     ]
     
Bianka mamcia Olcia napisał(a):
> Witajcie mam w imieniu kolezanki ogromna prośbe jej dziecko choruje na encefalopatia stacjonarna niedotlenieniowo-niedokrwienna prawdopodobnie okresu okołoporodowego. Jezeli istnieja na forum mamy dzieci chorujacych na ta chorobe bede w jej imieniu wdzięczna za każda informacje ponizej wklejam list Asi

>

>

> Witam wszystkich. Jestem mamą dziecka sprawnego inaczej. Byliśmy u kilku lekarzy, którzy uspokajali Nas mówiąc, że z dzieckiem jest wszystko w porządku, pomimo tego, że był opóźniony psycho-ruchowo. W końcu udało Nam się trafić do szpitala w celu pełnej diagnostyki... Tam padła diagnoza: encefalopatia stacjonarna niedotlenieniowo-niedokrwienna prawdopodobnie okresu okołoporodowego. Od lekarza usłyszeliśmy tylko, że to przypadek beznadziejny. Dodam tylko, że wyniki badań były prawidłowe. Nic z tego nie rozumiem. Moje dziecko ma 2 lata i 7 miesięcy, jego rozwój jest na etapie kilkumiesięcznego dziecka. Muszę się pochwalić, że odkąd zamieszkaliśmy nad morzem, synek zrobił duże postępy. Mniejsza jednak o to... Czy ktoś ma podobny problem? Czy ewentualnie jest ktoś kto bardziej przybliży mi termin encefalopatii stacjonarnej? Od lekarzy niestety niewiele można się dowiedzieć. Pozdrawiam.

Dzien dobry.Mojej siostry synek urodzil sie z Encefalopatia niedotleniowo-niedokrwienna.Po porpodzie byl 25 minut reanimowany.Na sam poczatek dostal 0 punktow I zadnej szansy na przezycie.W druga doba zycia zosal przewieziony do Bydgoszczy i dopiero w Bydgoszczy zajeli sie nim prawidlowi lekarze ktorzy dali nam troche nadziei.Karolek byl rehabilitowany metoda Vojty nie wiem czy cos to pani mowi.Jest to bardzo drastyczna metoda ale tez bardzo skuteczna.Dzieki Bogu dzisisj ma juz roczek i rozwija sie dobrze jeszcze nie chodzi ale rehabilitantka zapewnia ze bedzie chodzil.Ja obecnie mieszkam w Londynie jezeli mogla bym z pania sie skontaktowac.PODAJE SWOJ NUMER SKYPE dorota68581 Wielka Brytania GG 10465840 
nowakowska

  Temat Autor Data
  prośba do niezwykłaych mam Bianka mamcia Olcia 26-05-2008 14:26
  Re: prośba do niezwykłaych mam naatallie 26-05-2008 21:51
  Re: prośba do niezwykłaych mam Sebas 29-05-2008 09:50
  Re: prośba do niezwykłaych mam Bianka mamcia Olcia 29-05-2008 16:16
  Re: prośba do niezwykłaych mam Bianka mamcia Olcia 29-05-2008 21:30
  Re: prośba do niezwykłaych mam naatallie 30-05-2008 09:45
  Re: prośba do niezwykłaych mam Bianka mamcia Olcia 30-05-2008 20:24
  Re: prośba do niezwykłaych mam Myśka 30-07-2009 15:17
  Re: prośba do niezwykłaych mam nowakowska 13-05-2009 20:14
*  Re: prośba do niezwykłaych mam nowakowska 13-05-2009 20:34
  Re: prośba do niezwykłaych mam beatka 03-09-2009 15:47
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora