dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Przepuklina przeponowa lewostronnaHits: 1834
Lamia74  
30-12-2008 03:53
[     ]
     
Witam wszystkich serdecznie. Jestem w 28 tygodniu ciazy. Chodząc na wizyty do lekarki ktora prowadzi moja ciaze poprosilam o szczegolowe sprawdzenie plodu pod wzgledem wad. W 2000 roku urodzilam coreczke z wrodzonym wytrzewieniem jelit. Dlatego tez wolalam byc przygotowana na ewentualne "niespodzianki" Pani robia USG blisko 2 godziny po czym stwierdzila ze nie pasuje jej praca serca. Skierowala mnie na badanie prenatalne do Czechowic Dziedzic do dr Falkowskiego. Pan Falkowski stwierdzil ze praca serca jest za slaba i wskazuje na zamartwice plodu zwiazana z bradykardia serca. Przez niego zostalam skierowana do dr Agaty Włoch do Rudy Śląskiej. Tam okazalo sie ze jest to przepuklina przeponowa i rokowania sa złe. Po miesiacu podczas nastepnej wizyty w Rudzie okazalo sie ze pluca zaczynaja rosnac i ze Natanielek ma lzejsza odmiane wady bo lewostronną. Bede rodzila w Krakowie a rozrabiaka w Prokocimiu. Teraz trwja uzgodnienia terminu. 12.01.2009 mam kontrolna wizyte w Rudzie. Strasznie sie boję. Niby jetstem juz zaprawiona ale bardzo pragne aby syne przezył. Pamietam te nerwy zwiazane z operacjami Julitki. Do dzis dnia jak patrze na nia, a ma juz 8 lat, przypominaja mi sie chwile grozy jakie przezywalam. Moze Wasze dziweci byly operowane w Prokocimiu,moze macie jakies sugestie. Bylabym wdzieczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam i zycze Radosnego Nowego roku. 
Julita Wiktoria 30.06.2000r.
Nataniel Eliasz 19.03.2009r.
http://natanielek.blog.pl
  Temat Autor Data
*  Przepuklina przeponowa lewostronna Lamia74 30-12-2008 03:53
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora