dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: zbiornik wielki u płoduHits: 572
EwelinaW  
25-10-2008 19:06
[     ]
     
Każda nieprawidłowośc wykrywana na usg jest powodem do niepokoju.Nie wiem skąd jesteście,jeśli z Warszawy lub okolic polecam konsultacje u dr Roszkowskiego(przyjmuje na Ul.Czerniakowskiej państwowo,a prywatnie nie wiem gdzie).U mojej córci w 22tc lekarz zauważył niedorozwój robaczka móżdżkowego oraz poszerzenie komór,co swiadczyło o zespole Dandy-Walkera.Okazało się po porodzie,że robaczek móżdżkowy jest ok,ale była agenezja ciała modzelowatego.
Twoją siostrę czeka teraz bardzo trudny czas.Ciagły niepokój,co dalej,czy dziecko będzie zdrowe,jeśli nie,to w jakim stopniu dotknie go choroba,itd. Jednak życie z dzieckiem niepełnosprawnym daje wiele radości,pozwala cieszyć się z rzeczy oczywistych...
Życzę szczęścia,aby wynik usg był omyłkowy.Wspieraj swoją siostrę i normalnie z nią rozmawiaj o potencjalnej chorobie maluszka.Powodzenia 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

  Temat Autor Data
  zbiornik wielki u płodu Domino 24-10-2008 09:00
  Re: zbiornik wielki u płodu ewach 24-10-2008 14:53
*  Re: zbiornik wielki u płodu EwelinaW 25-10-2008 19:06
  Re: zbiornik wielki u płodu krzewa 25-10-2008 21:51
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora