dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Komputer do rehabilitacji dzieckaHits: 279
dorka71  
31-10-2006 13:36
[     ]
     
Jest taka akcja "Komputer dla Homera"Dowiedz się więcej W PEFRONie.Ja mam niewidomą córkę i właśnie załatwiam komputer,ale obawiam się ,że twoje dziecko jest za małe,ponieważ potrzebne jest zaświadczenie że dziecko się uczy w szkole bąqdż ma nauczanie indywidualne.Biorąc pod uwagę ,że twoje dziecko jest niepełnosprawnewiek szkolny dla niego to 8 lat.Jednak dowiedz się w najbliższym cz Państwowym funduszu Pomocy niepełnosprawnym czy tak jest.Ważne jast też czy już korzystaliście z jakiejś pomocy z funduszu.A gdyby udało ci się dowiedzieć coś konkretnego i gdyby pojawiła się szansa na komputer to pamiętaj ,że takie cuda wymyślają żeby przystosować sprzęt do konkretnego dziecka.Nie napisałaś jak sprawny jest twój syn dlatego piszę ci o tym byś uwzględniła niepełnosprawność dziecka gdybyś zamawiała zestaw komputerowy.Na przykład powiedzmy,że dziecko nie może obsugiwać komputera dłońmi wtedy dostaje opaskę na głowę i ruchem głowy obsługuję cały sprzęt.To taki przykład bo są też powiększalniki tekstu i różne rzeczy i warto się tym zainteresować.koszty takiego sprzętu są ogromne.ten co ja mam dostać dla córki kosztuje 12000 zł.i całość refunduje fundusz.Powodzenia Dorota mama Monisi 


  Temat Autor Data
  Komputer do rehabilitacji dziecka MamaPatryka 29-10-2006 21:14
*  Re: Komputer do rehabilitacji dziecka dorka71 31-10-2006 13:36
  Re: Komputer do rehabilitacji dziecka MamaPatryka 01-11-2006 23:23
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora