Rekolekcje dla osieroconych rodziców. Gdynia 10-12.06.2016

Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zaprasza rodziców z całej Polski, którzy doświadczyli śmierci dziecka na Dni Skupienia. Rekolekcje odbędą się w dniach 10-12 czerwca 2016 roku w Domu Rekolekcyjnym ojców jezuitów w Gdyni ul. Tatrzańska 35.  

Zaproszenie skierowane jest do rodziców bez względu kiedy dziecko umarło, w jakim wieku i w jakich okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego - choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo.

Jeżeli czujesz się zagubiony, nie potrafisz sie modlić, nie potrafisz przebaczyć sobie, swojemu dziecku lub Bogu, po latach nie możesz poradzić sobie z żałobą -  ten weekend jest dla Ciebie.Na te dni zapraszamy rodziców, którzy chcą spędzić dwie doby na rozmowach lub w wyciszeniu, w skupieniu, zamyśleniu, tych którzy chcą w modlitwie połączyć się ze swoimi dziećmi.Nie będzie grup dzielenia ani warsztatów.

Dysponujemy pokojami 2-osobowymi, każdy z łazienką. Dom Rekolekcyjny posiada własną kaplicę, parking, oratorium.Nie ma możliwości rezerwacji pokoi 1-osobowych.Nie można dochodzić na wybrane nabożeństwa i konferencje nie będąc uczestnikiem rekolekcji.

Rekolekcje rozpoczynamy piątkową kolacją o g.18.00, kończymy niedzielnym obiadem około g. 13-14.00

Tradycyjnie już w planach: codzienna Eucharystia, konferencje, możliwość spowiedzi, rozmowy z księżmi i psychologiem a co ważne, czas na spędzenie czasu z innymi osieroconymi. Z okien domu rekolekcyjnego widać morze, sam kompleks budynków jest umiejscowiony w pobliżu lasów, co daje możliwość spacerów i odpoczynku.

Koszt pobytu jednej osoby wynosi 170 zł - wliczone noclegi, pościel oraz pełne wyżywienie.  

więcej informacji oraz zapisy na stronie:
http://www.stratadziecka.pl/aktualnosci/aktualnosci/20892/rekolekcje-dla-osieroconych-rodzicow-2016