dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Myslalam.ze juz jest lepiej.......................depresja?..Hits: 210
Aster  
10-09-2009 21:39
[     ]
     
Kochana,bardzo mi

przykro,że się tak beznadziejnie czujesz,niestety nie pomogę w wyborze psychologa,nie mam

żadnych doświadczeń.Nie wiem jak to będzie u mnie,bo od mojej drugiej straty minął dopiero

miesiąc i tydzień,ale wiem,że to wszystko wraca,czasami ze zdwojoną siłą.Ale musimy być

silne,dla Naszych Aniołków,one patrzą na nas z góry i na pewno nie chcą być powodem naszego

płaczu.Może to troche naiwne myślenie,ale mnie jakoś stawia do pionu i pomaga.Sama napisałaś

w poście,że po burzy przychodzi słońce i musimy w to wierzyć.Jeśli czujesz,że potrzebujesz

psychologa to skorzystaj,ale myślę,że powinnaś o swoich niepokojach napisać tutaj na

forum,bo to pomaga a nikt nie zrozumie Cię lepiej niż my Aniołkowi rodzice.Życzę dużo siły i

wytrwałości w codziennym życiu i wierzę,że będzie lepiej:)
pozdrawiam i ściskam

mocno
Mama kruszynki(8tc)i Lenki24tc(03.08.09) 
Mama Kruszynki(8tc)i Lenki 24tc(*+03.08.09)
"Budzę się z Twoim imieniem na ustach,zasypiam Ciebie wołając..."

  Temat Autor Data
  Re: Myslalam.ze juz jest lepiej.......................depresja?.. miska 10-09-2009 20:18
*  Re: Myslalam.ze juz jest lepiej.......................depresja?.. Aster 10-09-2009 21:39
  Re: Myslalam.ze juz jest lepiej.......................depresja?.. T.A.M. 11-09-2009 00:00
  Re: Myslalam.ze juz jest lepiej........Mineło kilka lat.... miska 07-09-2015 14:11
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora