dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: STOP BŁĘDOM LEKARZY!!!!!!!WARSZAWAHits: 393
Wioletta  
04-07-2006 12:54
[     ]
     
Ja urodziłam

mojego synka przez cesarke niestety zmarł następnego dnia. Jak się okazało jego szanse na

życie były nikłe i juz mój lekarz prowadzący w 3 miesiącu ciąży powinien był to zauważyć,

dzidzia miała liczne wady rozwojowe. Nawet lekarz na porządnym USG jednym z najlepszych w

Polsce niby nic nie zauważył. Do końca wmawiano mi że wszystko jest w jak najlepszym

porządku, dopiero w szpitalu po terminie porodu stwierdzili, że tętno jest nie takie jak

powinno być i zlecili cesarke. Od naszej tragedii minęły dopiero 3 tygodnie i na razie nie

mam siły walczyć ale obiecuje sobie, że jak dojdę trochę do siebie to odwiedzę lekarza,

który dał mi taką bezsensowną nadzieję, a wiedział, że o dziecko staramy się od dawna.

Wszyscy lekarze z jakimi się zetknęłam po śmierci Adrianka mówią że niemożliwością jest tego

nie zauważyć i że jeszcze trochę a dziecko zmarłoby we mnie bo juz było tak słabe. Może

śmierć mojego synka nie jest błędem lekarskim ale mój ból jest nim na pewno. Dlatego życze

wytrwałości i powodzenia. Ja też postaram się jak dojdę trochę do siebie żeby lekarz który

mnie tak potraktował nie krzywdził już więcej innych. Bo właśnie dzięki temu że nikt nic nie

robi oni czują się bezkarni i myślą że można decydować o życiu innych. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

  Temat Autor Data
*  Re: STOP BŁĘDOM LEKARZY!!!!!!!WARSZAWA Wioletta 04-07-2006 12:54
  Re: STOP BŁĘDOM LEKARZY!!!!!!!WARSZAWA sobka 04-07-2006 13:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora