dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

„ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.”Hits: 330
wiktoria  
30-05-2011 17:39
[     ]
     
Później dowiedziałam się ze moje maleństwo udusiło się pępowinką( miała tylko 30 cm). Lekarz powtarzał , że to nie moja wina , że takie rzeczy się zdarzają że nic nie można było zrobić. Do dziś dręczy mnie myśl może mogłam coś zrobić . Może te nocne bóle brzucha to był jakiś znak od niej a ja go zignorowałam . Musiałam urodzić normalnie – podali mi tabletkę na wywołanie porodu
Zawsze zastanawiałam się jaki jest to ból gdy się rodzi. Teraz wiem że straszny tym bardziej że rodziłam z myślą że po tych bólach nie będę mogła przytulić mojego słoneczka. Powiem Wam szczerze że po paru godzinach po porodzie powiedziałam do męża że ten okropny ból to nic że zniosę go po raz kolejny tylko żeby Bóg dał nam szanse na jeszcze jedno dziecko.
Mój maż to najukochańszy człowiek na świecie . Był cały czas ze mną i wspierał mnie – do tej pory to robi. Chce być silny, żebym ja była silna, ale wiem ze to tez bardzo go boli.
Nie chciałam widzieć małej , ale mimo wszystko widziałam. Była spora 2,20 kg i długość
50 cm była śliczna , miała już włoski .Po pobycie w szpitalu gdzie opiekowali się mną z należytym szacunkiem jak na osobę która straciła dziecko - wróciłam do szarej codzienności. 


  Temat Autor Data
*  „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” wiktoria 30-05-2011 17:39
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora