dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko".Hits: 994
patrycja grzybowska  
22-02-2007 16:42
[     ]
     

Kiedy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się,inne ZOSTAJA OTWARTE
MOJA HISTORIA ZACZEłA SIE OD SAMEGO POCZąTKU NIE PO MOJEJ MYSLI. sTARAłAM SIE TO WSZYSTKO PRZYJMOWAC GODNIE Z POKORA I SERCEM ALE CZASAMI ROZUM MóWIł MI CO INNEGO I CIąGLE ZADAWAł PYTANIE DLACZEGO??
tRAFIłAM PO RAZ 3 DO SZPITALA W 23 TYGODNIU CIąZY I DOSTAłAM ROZWARCIA NA 2 CM I NIE BYłO MOZLIWOśCI ZAłOżENIA SZWóW DLATEGO ZALECONO MI LEżENIE I TAK PRZEZ 3 DNI Aż DOSTAłAM SKURCZY I BóLI KRZYżOWYCH
jESZCZE WTEDY NIE DOCIERAłO DO MNIE ZE ZA CHWILE URODZE BO NIC NIE DAłO SIE ZROBIC NIE PROTESTOWAłAM TERAZ LICZYłO SIE TYLKO MALEńSTWO- NAJUKOCHANSZE[***]
URODZIłAM 30 ISTOPADA 2006 O 7 RANO TO BYł NAJCUDOWNIEJSZY DZIEń W MOIM żYCIU DAłAM MOJEMU SYNKOWI ZYCIE BYLAM TAKA Z NIEGO DUMNA żE GO MAM A ZARAZME BAłAM SIE żE LOS ZA CHWILE MOżE MI GO ZABARAć I TAK SIE ZDARZYłO
JA CAłY CZAS WIERZYłAM ZE BEDZIE DOBRZE ALE ON BYł ZA MAłY WAżYł ZALEDWIE 650 GRAM I MIAł 31 CM DLA MNIE TO I TAK DUżO BYł ATAKI śLICZNY MJ ANIOłECZEK
NIE REAGOWAł NA LEKI BYł Z NMAI JESZCZE 3 DNI A POTEM ZASNął SPOKOJNIE
STWIERDZONO U NIEGO ZATRZYMANIE KRążENIA NIE WIEM CZY MAM W TO WIERZYC NA SEKCJę ZWłOK SIE NIE ZGODZIłAM WEC MUSZE MYśLEć ZE WłASNIE TAK BYłO żE BóG TAK CHCIAł
jEDYNIE ZA CO MU DZIEKUJE TO ZE MOGłAM POZNAć MOJEGO SYNKA DAć MU IMIę I POPATRZEć TROICHE NA NIEGO żEBY WYSTARCZYłO MI DO NASTEPNEGO NASZEGO SPOTKANIA W NIEBIE.
cZASAMI NACHODZA MNIE MYśLI żE NIE ZROBILI WSZSTKIEGO DLA MOJEGFO SYNKA ZE OD RAZU SPISALI GO NA STRATY MOżE TAK BYłO??
bYł WE MNIE PRZEZ 6 MIESIECY JA BYłAM Z NIM CZUłAM JEGO RUCHY TOWARZYSZYłAM MU A W CHWILI ROZSTANIA NIE MOGłAM Z NIM BYC CIAłEM ALE BYłAM CAłYM SERCEM A KTO TERAZ PO TAMTEJ STRONE MU TOWARZYSZY?
JAK DALEJ MAM żYC
CIAGLE CHODZE DO NIEGO NA CMENTARZ I ZAPALAM śWIATEłKO NADZIEJI KTóA MA WE MNIE NIE ZGASNąC PłAKAC JUZ NIE MOGE BO TEN OKRES JUż MINAł TERAZ JEST TYLKO NADZIEJA ZE MOZE BYC LEPIEJ CHCIAłABYM POMYSLEć O KOLEJNYM MALEńSTWIE ALE NIE WIEM CZY TO JEST JUż TWEN CZAS CZY PORA??
śWIETEłKA DLA ANDRZEJKA [*********************]
śWIATEłKA DLA WSZYSTKICH ANIOłKóW [****************]
PS.CZEKAM NA HISTORIE KTóRE PODOBNIE SIE SKOńCZYLY i czekam na kontakt z tymi osobami 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 16:45 przez patrycjaG

  Temat Autor Data
*  Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". patrycja grzybowska 22-02-2007 16:42
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". Katarzyna 22-02-2007 17:42
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". tusia911 22-02-2007 21:24
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". anpio 23-02-2007 13:44
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". Angel 23-02-2007 13:56
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". kasieńka 19-03-2007 18:32
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". ola 19-03-2007 23:10
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". Soffija 19-03-2007 23:54
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". Karolina2111 21-09-2007 14:40
  Re: Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko". sylwiana 21-09-2007 16:36
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora