dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!!Hits: 151
taktórapamięta  
07-05-2012 16:40
[     ]
     
Myślę, że jest wiele mam, które po poronieniu wracają do normalnego życia, nie przeżywają bardzo tego, co sie stało. Na pewno każda z nich na początku czuje ogromny zal, smutek, jednak po krótkim czasie życie wraca do normy. Wydaje mi sie nawet, ze jest ich więcej, niż tych, którym przez poronienie życie się zawaliło. Bo poronień jest bardzo duzo. U mnie w najbliższej rodzinie każda kobieta poroniła. I jakoś cicho... ja również należę do tych mam, które niem mysla o dziecku, utraconym w 10 tygodniu ciazy. Jestem na forum dla mojego synka, który zmarł w wieku 4 miesięcy, o nim pamieta, jego wspominam, a to dzieciątko, które straciłam kilka miesięcy po smierci tamtego, jakoś odpłynęło w zaświaty...Jakby nie istniało, nie myślę o nim, nie wspominam, nigdy nie miałam wyrzutów sumienia, nie płakałam, nie rozpaczałam. No, może trochę z tego powodu, ze bezmyślnie powołałam je do życia, żeby zastąpiło mi zmarłe dziecko. Czasem, ale bardzo rzadko, przypomina mi się, więc poświęcam mu kilka chwil myślenia, wyobrażania sobie, czy było chłopcem, czy dziewczynką, niestety - nic nie mogę sobie wyobrazić. Złośnico, nie musisz rozpaczać po poronieniu. Nie jesteś w tym ani gorsza, ani lepsza od innych, po prostu reagujesz inaczej. I nie ma co sie dołować tym, ze może jesteś niedobra, bo nie przeżywasz straty dziecka. jesteś normalna, a to, ze nie rozpaczasz, tylko ułatwi Ci życie. Pozdrawiam. 


  Temat Autor Data
  nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! dlaczego??????????? złośnica 06-05-2012 23:37
  Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! złośnica 06-05-2012 23:43
  Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! sylwia1975 07-05-2012 13:30
*  Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! taktórapamięta 07-05-2012 16:40
  Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! misia81 08-05-2012 22:25
  Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! dlaczego??????????? iwona78 08-05-2012 22:40
  Re: nie czuje się winna , nie czuje żalu, nie czuje nic!!!!!!!!!!!!! dlaczego??????????? złośnica 18-05-2012 21:37
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora