dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spapraliHits: 567
alikro  
29-05-2008 22:31
[     ]
     
juz to samo napisalam na innym foruma ale wam tez chce sie pozlic. jestem tak wkurzona ze szok, wkurzona i zalamana. jak wybieralam lekarza to wybralam takiego co niby najlepszy w miescie, uratowal coreczke mojego brata, moja siosrta tez wszystko super tylko u mnie wyszystko spaprali. przyszlo do wybrania nagrobka poszlismy tam gdzie robilai dla Marka mamy, bo slicznie zrobili, tez za sliczna cene, ale niewarzne, jest sliczny (jezelia tak mozna okreslic nagrobek) Dzisiaj postawili Dawidkowi. TRAGEDIA!!! Niedosc ze wazonik sie przesunol z plyty i stoi trohce poza krawedzia a tam gdzie pownien stac jest zaschniety klej to jeszcze wisi w powietrzu. Tzn on jest caly nie rowny od dolu tez i jest tez podbruk i zamias go jakos tak ladnie postawic to poukladali jaies plytki podspode ze jezeli tkos np jakis debil na niego ustanie to sie zlamie w pol. Jest gdzies 15cm nad prdbrukiem, jest wielka dziura ktora z daleka widac. Nie dosc ze dzisiaj dzwinie sie poczulam jak zadzwonili do mnie ze juz jest postawiony, bo tak czuje jakbym nic juz nie mogla Dawidkowi dac bo dostal juz pomniczek. To jeszcze tak spaprali ze ryczalam jak to zobaczylam. To mialo byc na wiele dligich lat dopuki ja zyje, dopuki ktos bedzie pamietal. A to co zrobili to nie jest warte nawet zlotowki. Co oni sobie mysla ze jak to dla dziecka to nie trzeba si starac. Zaufalam tej kobiecie bo nie znlam sie na nagrobkach a ona mi cos proponowala ja se zgadzalam i zapewniala mnie ze bedzie ladnie. Jestem wsciekla 
mama Dawidka ur 09.01.08 zm 10.01.08 http://dawidekmlynikkrol.pamietajmy.com.pl/index.php

  Temat Autor Data
*  moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali alikro 29-05-2008 22:31
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali kicia103 29-05-2008 22:43
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali alikro 30-05-2008 08:36
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali buleczka 30-05-2008 10:21
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali MagdaJ 30-05-2008 19:37
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali - ps. do kicia 103 fairy 30-05-2008 09:46
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali - ps. do fairy kicia103 30-05-2008 10:53
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali - do kicia103 alikro 30-05-2008 11:27
  Re: moj synek dostal dostal juz nagrobek ktory spaprali - do alikro kicia103 30-05-2008 14:11
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora