dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Raport na wieczorny apel- minęło tysiąc dniHits: 161
maprzema  
25-08-2013 21:14
[     ]
     
Witam Cię Linko:)
Dziękuję Ci za wpis i zapalony płomyk. Mnie rówmież urzekł wiersz na sronie Tosi autorstwa A. Andrusa, aż go tutaj pokażę, bo pewnie nie wszyscy widzieli;

"Na każdym liściu komunikat..."

Na każdym liściu komunikat
Ministra Najważniejszych Rzeczy:
"Palenie zniczy nie jest groźne...
Palenie zniczy może leczyć"

W każdym płomyku jeden człowiek
Którego komuś ciągle brak,
Który jeżeli go zapytać
Spokojnie odpowiada tak:

Dokąd tak pędzisz?
Spójrz za siebe
I na zielono drogę znacz
Stań między ludźmi, patrz im w oczy
Uśmiechaj się lub chociaż płacz

I powiedz ludziom niech przychodzą
Na cmentarz w Lesku i Uhercach
Palenie zniczy nie jest groźne
Chroni od ciężkich chorób serca

Chroni od pychy, niepokory
Podarte losy umie zszyć
Niech ludzie chodzą na cmentarze
I niech się tutaj uczą żyć...

Dokąd tak pędzisz?
Zwolnij trochę...
Po drodze coś ważnego zrób
Dokąd tak pędzisz?
Zwolnij trochę
I kochaj albo chociaż lub...

Artur Andrus


Tosia odeszła w dniu urodzin Przemka 07 02 - niespełna 7 m-cy. Wiesz Linko, pamiętam czasy, kiedy u mnie było 2, 3, 5,7 m-cy, nie mogłam uwierzyć, że będzie więcej, bałam się tego, że kiedyś będę musiała powiedzieć, pomyśleć, że mój syn nie żyje już rok, dwa, trzy czy pięć, tak jak to słyszałam, czy czytałam u innych rodziców. Czy ja jeszcze tu wtedy będę? Czy powinnam być? Bałam się tego, myślałam, że to będzie nie do wytrzymania, że będzie gorzej, bo skoro to jest tak nie długo, to może to się zmieni, może nie na zawsze tak jest, że wróci. a skoro minie tyle czasu, to przestanę w to wierzyć, a to będzie naprawdę koniec. Oczywiście to były podszepty podświadomości, typowe dla okresu zaprzeczenia, ale mimo, że mija prawie 3 lata, niewiele się zmieniło, nadal czekam, choć przecież wiem jak jest, zdaję sobie sprawę z nieodwracalności sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie. 
http://przemekbiel.pamietajmy.com.pl/index.php

  Temat Autor Data
  Re: Raport na wieczorny apel- rok bez Ciebie, skarbie[*] maprzema 26-03-2012 23:57
  Re: Raport na wieczorny apel- rok bez Ciebie, skarbie[*] maprzema 23-08-2013 23:31
  Re: Raport na wieczorny apel- rok bez Ciebie, skarbie[*] qwerty 24-08-2013 09:05
  Re: Raport na wieczorny apel- minęło tysiąc dni maprzema 24-08-2013 09:49
  Re: Raport na wieczorny apel- minęło tysiąc dni Linka 25-08-2013 19:16
*  Re: Raport na wieczorny apel- minęło tysiąc dni maprzema 25-08-2013 21:14
  Re: Raport na wieczorny apel- rok bez Ciebie, skarbie[*] maprzema 25-08-2013 21:34
  Re: Raport na wieczorny apel- rok bez Ciebie, skarbie[*] asik667 25-08-2013 23:42
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora