dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

czy to nasza ofiaraHits: 1181
alicjak  
15-02-2007 18:14
[     ]
     
Droga Asiu! Są naprawdę prawdziwi księża.Moja Marlenka miała piękny pogrzeb(o ile pogrzeb może być piękny).Miała mszę w dużym kościele, który był wypełniony po brzegi.Nie wiedziałam tego, wiem tylko z opowieści znajomych i rodziny.Mszę odprawiał młody ksiądz, który wprawdzie nie znał Marlenki, ąle tak pięknie mówił, słowa, które trafiały wprost do serca.Na cmentarzu , gdy żegnaliśmy się koleżanki z jej byłej drużyny z ogólniaka podarowały wielki puchar, który z trumną został spuszczony do grobu.Tylko czsami boje sie czy on jej tam nie ciąży, ale chyba nie.
W ten dzień było bardzo mroźno, a na cmentarzu był tłum ludzi, którzy pomimo wielkiego zimna przyszli ją pożegnać. Myślę, że trafiłaś na księdza bez powołania, ale nie wszyscy księża są tacy.Tak jak ludzie są różni, chociaż to ich nie tłumaczy, taki wybrali zawód, powołanie i uważam, że powinni służyć pomocą.Czasami myślałam o psychologu, szukaniu jakiegoś wsparcia, lecz nikt nie zrozumie mojego bólu jeśli sam tego nie przeżył. Cieszę się, że tu trafiłam, to mi pomaga.Dziękuję , że jesteście. 


  Temat Autor Data
*  czy to nasza ofiara alicjak 15-02-2007 18:14
  Re: czy to nasza ofiara asia122 27-02-2007 09:22
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora