dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

16 dzien od smierci Danielka a ja sie czuje coraz to gorzejHits: 1018
mama Danielka  
21-10-2007 00:53
[     ]
     
16 dzień od śmierci Danielka -16 lat miał myślałam ze z dnia na dzień bedzie troche lepiej ze to serce tak nie bedzie boleć.Myliłam sie. Wczoraj zadzwonilam do znajomej z życzeniami urodzinowymi i zostałam w szoku pretensje do mojej osoby ze to 2 tygodnie mineły i ja sie jeszcze nieopamietałam .Na to ze Danielek zmarł odpowiedziała ze ona sie cieszy ze zmarł ze się juz tak nie męczy.przecież to było moje dziecko które kochałam które z nami było żyło cieszyło sie był ze mną na codzien byłam z nim w chwilach bólu ,radości uśmiechu zawsze powtarzał mamo ja cie tak kocham dziekuje ze się mną tak opiekujesz . Było to takie miłe Chociaz juz ostatnie miesiace tylko lezał był czas na gre na pisanie na film przedewszystkim na jego szczery dzieciecy usmiech bo mając 16 lat i w takiej chorobie to jest to tylko dziecko .Wszyscy obrócili sie przeciwko mnie twierdzac ze oni tez sa pokrzywdzeni maja pretensje ze tego wynika ze to tylko ja jestem pokrzywdzona ja jako matka .Nikt z rodziny mi nie pomógł duchowo a nawet finansowo chociaz jezdziłam sama do Katowic ,gliwic Wrocławia Krakowa Piekar śl Warszawy walczyłam o niego to teraz wszyscy są pokrzywdzoni tylko nie ja dzisiaj usłyszałam od osoby najblizszej.Strasznie boli .Zostałam sama w bólu sama to wszystko przezywam płacze nie moge spac .Poprostu kazdy ma swoje zycie prace sprawy rodzine zachwile zapomną .W wszystkich świetych raz w roku przyjda i na tym sie skonczy a ja z tym musze życ i przezywac 

Ostatnio zmieniony 21-10-2007 01:04 przez Danielek

  Temat Autor Data
*  16 dzien od smierci Danielka a ja sie czuje coraz to gorzej mama Danielka 21-10-2007 00:53
  Re: 16 dzien od smierci Danielka a ja sie czuje coraz to gorzej Judyta 21-10-2007 09:24
  Re: 16 dzien od smierci Danielka a ja sie czuje coraz to gorzej basiamamalaury 21-10-2007 10:40
  Re: 16 dzien od smierci Danielka a ja sie czuje coraz to gorzej zorka 21-10-2007 11:45
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora