dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Jak zachowuja sie tatusieHits: 679
Dodis  
14-01-2014 22:31
[     ]
     
Mamy ślicznego synka,który ma juz 2 lata i 7 miesięcy,jest moim oczkiem w głowie a zabawy z nim sprawiaja mi dużą frajde.Tak czekaliśmy na to ziemskie nasze upragnione dziecko,przecież tym bardziej jak córeczka urodziła sie dla nieba.Mój synek uwielbia autka,kopanie w piłke i rózne zabawy chłopięce. Niestety mój mąż mało interesuje sie synem,myslalam ze kiedys z nim pokopie w pilke jak sie urodzil ale okazalo sie ze pokopie z 5 min. Nie bawi sie kompletnie nic,to my budujemy domek z klocków,to ja mu czytam bajki,to ja synkowi tlumacze skąd bierze sie deszcz,to ja mu mowie kto prowadzi samolot,to ja bawie sie z nim meskimi narzedziami i pokazuje mu do czego służą. Syn nie raz prosi tata chodz a tata leży na łózku i wola to chodz tu. Jedynie go usypia bo syn o to prosi. Ja uwielbiam sie z nim bawić,sprawia mi to przyjemnosc ale żal mi synka.Czasem zdarzy mu sie go wykapać i tyle tej miłosci. Ja nie kaze mu sie bawic ale myslalam ze jak maly podrosnie to chociaz w pilke z nim pokopie. Dlatego mam pytanie jak wasi mężowie sie zachowuja do waszych pociech bo we mnie zradza sie nienawisc do męża. Ja juz nie wymuszam bo chciala bym by nie robil tego z obowiazku tylko z przyjemnosci. Miłości nie da sie do dziecka nauczyć,jak nawet o tym pisze to mnie serce boli.Coraz czesciej mam mysli ze moj syn by byl szczesliwszy ze mna samą. 
D.Czekaj

  Temat Autor Data
*  Jak zachowuja sie tatusie Dodis 14-01-2014 22:31
  Re: Jak zachowuja sie tatusie Inga23 14-01-2014 23:16
  Re: Jak zachowuja sie tatusie Dodis 15-01-2014 13:10
  Re: Jak zachowuja sie tatusie iwona123 15-01-2014 15:45
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora