dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Kochająca siostra.Hits: 890
Paulina14.11  
04-02-2013 14:23
[     ]
     
Chciałabym opowiedzieć Wam o wyjątkowej pięcioletniej dziewczynce, która zaskakuje mnie każdego dnia. Dziewczynka ta jest córką mojego narzeczonego, a zarazem siostrą mojego kochanego Aniołka. Nina cieszyła się z dzidziusia w brzuszku, i przez całą ciąże zacięcie dyskutowała o tym jak będzie się zajmować maleństwem, przytulać, kochać, zakładać czapeczki. Los chciał inaczej Natanielek zmarł a Nina... Hmmm ona nadal bardzo go kocha, opowiada wszystkim o swoim braciszku, który jest aniołkiem, że jest w niebie, ze codziennie pilnuje jej przed strasznymi potworami. Mam na szyi łańcuszek z otwieranym serduszkiem w którym jest zdjęcie naszego aniołka. Nina ciągle je otwiera całuje go, przytula, tłumaczy wszystkim, że "Latanielek" (ma problem z wymówieniem jego imienia, przez co jej opowieści jeszcze bardziej rozczulają) ma duży brzuszek jak tatuś, że na buzi ma mleczko (uważa, ze skoro jest dzidziusiem to musi pić, mleczko nawet w niebie :)). Bardzo często sięga na półkę po jego zdjęcie aby, każdemu pokazywać swojego małego braciszka. Gdy opowiadam jej o jakimś dzidziusiu ona natychmiast traci nim zainteresowanie i zaczyna opowiadać o Natanielku. Nina jak to dziecko odczuwa potrzebę zabawy z braciszkiem, więc robi to na różne sposoby ostatnio wzięła do rączki zabawkowy piracki hak i zaczęła łapać nim łańcuszek mówiąc, że łapie Natanielka:) Czuje, ze między tymi dwoma istotkami jest bardzo wyjątkowa więź. Chociaż jest też problem, który jest we mnie... Mimo wielkiej miłości jaką darze to dziecko często mam problem z tym jak widzę ją w obiciach taty, jak słyszę jego zapewnienia na temat miłości, którą ją darzy... Wtedy pęka mi serce, ze nigdy tego nie powie mojemu synkowi, ze jego nigdy nie przytuli... Eh... Pomimo, tego bólu, jestem zdumiona, że ta mała dziewczynka jest taka wspaniała i mądra. Nie przeszkadza jej, że jej brata nie ma z nami, ze umarł bo był chory... To wszystko jest dla niej nie ważne, ważne jest to, ze jest jej kochanym braciszkiem. 
Mama aniołka Natanielka(+14.11.2012 24tc) Ciocia aniołka Emilki(+02.10.2009)Siostra aniołka(+6tc)
http://natanielekdziegielewski.pamietajmy.com.pl/

  Temat Autor Data
*  Kochająca siostra. Paulina14.11 04-02-2013 14:23
  Re: Kochająca siostra. Anulka01 09-02-2013 21:53
  Re: Kochająca siostra. Dodis 10-02-2013 19:18
  Re: Kochająca siostra.do.dodis Paulina14.11 11-02-2013 12:50
  Re: Kochająca siostra. EwelinaW 13-02-2013 12:23
  Re: Kochająca siostra. Paulina14.11 18-02-2013 12:17
  Re: Kochająca siostra. EwelinaW 20-02-2013 14:23
  Re: Kochająca siostra. Paulina14.11 27-03-2013 15:44
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora