dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

pomoc w badaniu - osoby 2 lata po zdarzeniuHits: 432
LuizaP  
14-03-2013 22:45
[     ]
     
Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej. Prowadzę badanie, które dotyczy wpływu doświadczeń traumatycznych (skrajnie stresujących) na życie człowieka. W swojej pracy opisuję jak ważne jest wsparcie społeczne oraz grupy wsparcia osób, które przeżyły podobne wydarzenia. Generalnie jest mało badań dotyczących tej tematyki. Mam nadzieję, że moje badania przyczynią się w przyszłości do tworzenia efektywnych programów wsparcia dla osób, które straciły bliskie osoby.
Osoby Badane:
osoby, które doświadczyły straty bliskiej osoby ponad 2 lata temu (np. w wyniku wypadku, choroby).
Badanie:
wypełnienie kwestionariuszy (ok. 15 min), przesłane drogą mailową lub dostarczone w formie papierowej/ przesłane pocztą.
Osoby chętne do udziału w badaniu proszę o kontakt na adres mailowy : luizagp@wp.pl
W ramach mojej pracy prowadzę również dodatkowo (z niektórymi uczestnikami) rozmowy. Pozwala mi to na lepsze zrozumienie poruszanej problematyki. Osoby, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami zapraszam na spotkanie (miejsce wspólnie uzgodnione, na terenie Warszawy lub okolic). Uczestnicy, którzy wyrażają chęć spotkania, proszeni są o dodatkową informację w mailu. Rozmowa w formie wywiadu (nie jest to forma pomocy psychologicznej). Zapewniam dyskrecję. Wykorzystanie wypowiedzi Osoby Badanej w pracy tylko za Jej zgodą.

Dziękuję. 


  Temat Autor Data
*  pomoc w badaniu - osoby 2 lata po zdarzeniu LuizaP 14-03-2013 22:45
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora