dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

12.03.2010 Warszawa - kolejne spotkanie rodziców po stracie. Zapraszam!Hits: 270
natkaszczerbatka  
08-03-2010 19:56
[     ]
     
W piątek 12 marca 2010 w Kościele oo. Dominikanów (ul. Dominikańska 2, Służew ) odbędzie się kolejne spotkanie rodziców po stracie. Jest ono skierowane do rodziców po stracie dziecka niezależnie od okoliczności i od wieku.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 Mszą świętą w kaplicy na parterze budynku klasztornego (wejście przy furcie klasztornej, obok kancelarii parafialnej). Potem rozmowy i dzielenie się - w pomieszczeniu biblioteki parafialnej, w budynku duszpasterskim.

Spotkanie rozpocznie Msza Św. – odprawiana specjalnie dla nas – to wyjątkowa Msza. W trakcie Mszy będzie możliwość modlitwy w poszczególnych intencjach – was, i waszych dzieci – będzie można wspólnie je wypowiedzieć w czasie modlitwy powszechnej.

Po Mszy – odbędzie się spotkanie w bibliotece ok. godz. 18.15 – to informacja dla tych, którzy mogą nie móc być na Mszy bądź z różnych powodów nie są nią zainteresowani. Na spotkaniu obecny jest ksiądz, jednak jest ono przeznaczone nie tylko dla osób wierzących. Zapraszam wszystkich!

Pozdrawiam i liczę na obecność tak samo liczną jak poprzednio! Wszelkie pytanie i propozycje pomocy piszcie na adres dlaczego@dlaczego.org.pl 


  Subject Author Date
*  12.03.2010 Warszawa - kolejne spotkanie rodziców po stracie. Zapraszam! natkaszczerbatka 08-03-2010 19:56
::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora