dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Grupa wsparcia!Hits: 776
agawt  
24-11-2005 22:52
[     ]
     
Pozdrawiam Wszystkich!
Grupy wsparcia to wątek przewijający się na forach jednak zwykle są to krótkie wzmianki o tym, że fajnie byłoby gdyby...dajcie znać jak już coś będzie...itp.
Pewnie,że damy znać ale bez Was niczego nie będzie, bo początek to ludzie!
Zakładam ten wątek, by wpisywać w nim chętnych a także pomysły,rozwiązania, propozycje itd.
Chcę zainicjować taką gupę w Lublinie, choć sama nie jestem z Lublina tylko z lubelskiego.
Bardzo proszę koleżanki, które mają już jakieś doświadczenie w tworzeniu takich grup, by pomogły nam, dzieląc sie doświadczeniem.
Wiem,że podstawa to ludzie ,potem lokal,prowadzący-opiekun a potem, tak myśle jakiś program spotkań.Sama jestem pedagogiem,mam doświadczenie w prowadzeniu podobnych zajęć z dziećmi i młdzieżą, oczywiście o innej tematyce.Jednak do prowadzenia takiej grupy potrzeba więcej wiedzy i doświadczenia, kwalifikacji, ja mogę pomagać. Pierwsze spotkanie gr.(nieformalnej) w Lublinie już się odbyło,narazie 2-osobowe.Ale wiem,że jest już więcej chętnych.Więc potrzebne są takie grupy!
Narazie zarzucamy sieci..sprawdzamy kontakty, namiary, szukamy. Jeśli ktoś z Was wie coś co mogłoby nam pomóc to proszę podzielcie się. 


  Temat Autor Data
*  Grupa wsparcia! agawt 24-11-2005 22:52
  Re: Grupa wsparcia! malomi 29-11-2005 12:32
  Re: Grupa wsparcia! agawt 08-12-2005 20:45
  Re: Grupa wsparcia! agawt 19-12-2005 12:42
  Grupy wsparcia - na strone aniao3 14-03-2006 09:21
  Re: Grupy wsparcia - na strone Iwonka 21-03-2006 10:20
  Re: Grupa wsparcia! aniao3 21-03-2006 00:12
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora