dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

Doświadczenie żałoby rodziców — badania do rozprawy doktorskiejHits: 334
Łucja Lange  
20-03-2016 15:53
[     ]
     
Szanowni Państwo,
kieruję do Was moją prośbę o udział w badaniach dotyczących doświadczenia żałoby po stracie dziecka. Jestem doktorantką w Katedrze Socjologii Kultury UŁ i zajmuję się zagadnieniami śmierci i żałoby w doświadczeniu człowieka.
Aktualnie prowadzę badania biograficzne z poszanowaniem prywatności moich rozmówców (badania są anonimowe) oraz możliwością wglądu do przepisanych wywiadów (rozmowy nagrywam, następnie przepisuję i udostępniam do akceptacji rozmówcom). Zależy mi na rozmowach zarówno z matkami, jak i ojcami, którzy doświadczyli straty. Nie stosuję podziału czasowego (żałoba patologiczna itp.), czyli Państwa doświadczenia sprzed wielu lat także są dla mnie wartościowym źródłem informacji, o ile są Państwo gotowi do takiej rozmowy i mają chęć opowiedzieć o swoim życiu.
Nie chcę narzucać się i zaczepiać osób na forum, pragnę, by była to Państwa decyzja o udziale w moich badaniach. Mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy z Państwa zgłoszą się do mnie.

Najbardziej zależy mi na osobach z Łodzi, jednak w razie zgłoszeń spoza Łodzi postaram się również z Państwem spotkać.
Z wyrazami szacunku 

Ostatnio zmieniony 20-03-2016 15:53 przez LangeL

  Temat Autor Data
*  Doświadczenie żałoby rodziców — badania do rozprawy doktorskiej Łucja Lange 20-03-2016 15:53
  Re: Doświadczenie żałoby rodziców — badania do rozprawy doktorskiej jola142 20-03-2016 17:24
  Re: Doświadczenie żałoby rodziców — badania do rozprawy doktorskiej Łucja Lange 21-03-2016 00:56
  Re: Doświadczenie żałoby rodziców — badania do rozprawy doktorskiej Łucja Lange 01-01-2017 00:52
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora