dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

Samotność rodziców po stracie - prośba o udział w badaniuHits: 220
Natalia Mama po Stracie  
11-06-2015 13:00
[     ]
     
Witam serdecznie, jestem studentką psychologii w SWPS WZ Katowice, piszę pracę magisterską na temat poczucia samotności rodziców, którzy stracili dzieci. Sama jestem mamą, która przeżyła śmierć córeczki i od tego czasu moje życie bardzo się zmieniło. Chciałabym pomagać ludziom w potrzebie, także rodzicom, którzy przeżyli tak dramatyczne doświadczenie, z którym i ja się zmagałam. Chciałabym poprosić wszystkich rodziców, którzy tu zaglądają o udział w moim badaniu i wypełnienia ankiety? Celem badania jest nie tylko lepsze zrozumienie sytuacji i emocji rodziców, którzy przeżywają stratę dziecka, ale także zachęcenie do dyskusji na temat wsparcia, jakiego potrzebne jest rodzicom w tak trudnej sytuacji, aby poradzili sobie z bólem i mogli powrócić do w miarę normalnego życia. Ankieta zawiera 4 kwestionariusze, czas udzielenia odpowiedzi na pytania szacuję na 15 minut. Link do kwestionariusza: http://www.ebadania.pl/7f8115829db1ffed

Będę niezwykle wdzięczna, bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcą mi czas.
pozdrawiam serdecznie,
Natalia, mama śp. Oli 


  Temat Autor Data
*  Samotność rodziców po stracie - prośba o udział w badaniu Natalia Mama po Stracie 11-06-2015 13:00
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora