dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

MATKA-ŻONA "instytucja" która miłość i nadzieje traci ostatniaHits: 332
krzysiekD  
10-03-2017 09:27
[     ]
     
Witam.Zacznę od tego że nie straciłem dziecka ale żadne to dla mnie pocieszenie.Trafiłem tu przez przypadek myślę że dobrze Od dłuższego czasu chciałem tu napisać i podzielić się swoimi refleksjami i przeżyciami rodzinnymi.Prosze o wyrozumiałość ale będę pisał częściami bo strasznie ciężko mi się pisze.Jestem z moją droga i drugą połówką żoną i matką 20 lat mamy 1 dziecko 10-letnią córeczkę i jest pięknym owocem naszej miłości.
Mój dramat zaczął się po urodzeniu dziecka, oczywiście ciesze się że córeczka rośnie i ją bardzo MOCNO KOCHAM i nie widzę bez niej świata, ale chciałem mieć następne potomstwo i TUTAJ WSZYSTKO SKOŃCZYŁO SIĘ. Żona po urodzeniu straciła instynkt macierzyński nie do córki ale do macierzyństwa następnego muszę chwilę przerwać aby zebrać myśli CDN.
Skoro wszystko jakoś się udało to może mielibyśmy 2 dziecko muszę też wspomnieć że mamy konflikt serologiczny ale po urodzeniu dziecka Żonie została podana szczepionka, czyli drobny malutki kroczek wykonany.Wiedząc o tym fakcie że teraz przy 2 dziecku trzeba inaczej do tego podejść niż przy 1 dziecku.Oczywiście malutka musiała trochę podrosnąć "więc jakoby naturalnie 2 dziecko zeszło troche na 2 plan", w jej wieku 4-5 lat wrócił temat aby miała rodzeństwo i tu SZOK, ŻONA mówi mi że nie chce 2 dziecka bo nie czuje instynktu macierzyńskiego i konflikt serologiczny.CDN muszę wziąc głębszy oddech.
Przez około 6 lat trwała gechenna, ja się oddaliłem od Żony-dlaczego? Czy przestałem ją Kochać nie, czy ŻONA mnie Kocha myślę że Tak.Dlaczego? bo w którymś momencie dotarło to do mnie że NIC JUŻ Z TEGO NIE BĘDZIE chęć posiadania potomstwa i przekazania mu miłości prysła jak bańka mydlana.Ciągle zadaje sobie pytanie dlaczego tak się stało i potoczyło, nie jestem idealny i Proszę mnie nie oceniać zbyt SUROWO, ale myślę że żona podjęła już decyzje po urodzeniu tylko tak to poukładała że ja się odsunołem i powiedziała mi że posiadanie dziecka już mi przeszło i ja też tak sądziłem ale niestety myliłem się INSTYNKT OJCOWSKI dał o sobie znać i DLATEGO CZUJE SIE JAKBYM STRACIŁ DZIECKO 

Ostatnio zmieniony 10-03-2017 11:12 przez krzysiekD

  Temat Autor Data
*  MATKA-ŻONA "instytucja" która miłość i nadzieje traci ostatnia krzysiekD 10-03-2017 09:27
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora