dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...Hits: 2706
Smutasek  
12-06-2008 17:08
[     ]
     
Witam Was!
Pytam o to tutaj, bo to forum dla mężczyzn, więc może Wy będziecie mi w stanie podpowiedzieć jak pomóc mojemu mężowi po stracie. Zuzia miała by 16-go dziesięć miesięcy. Żyła prawie dwie godziny, a właściwie to te dwie godziny odchodziła z tego świata... A miało być tak pięknie, szczęśliwa rodzinka i w ogóle. Zuzia była naszym upragnionym dzieckiem, mieliśmy wybrane dla Niej imię jeszcze jak byliśmy narzeczeństwem, długo przed planowaniem ślubu. Odeszła, wraz z Nią nasze marzenia. A teraz wygląda na to, że i my od siebie odchodzimy. Powoli, bo powoli, ale jak tak dalej będzie to w końcu się rozstaniemy. W żalu, nienawiści, z pretensjami o byle co. Nie wiem co mam już robić. Mój mąż ma o wszystko pretensje, ale serio takie, że się w głowie nie mieści. Jak mu coś nie pasuje to wyżywa się na mnie, też z byle powodu. Ciągle tylko "warczy" do mnie, nie ma dnia żebyśmy się nie pokłócili. Zachowuje się tak, jak by to w okół niego cały czas miał kręcić świat. Jak ja skaczę koło niego i zgadzam się z Nim to wszystko jest ok, ale jak w końcu wybucham bo już nie mam siły to oczywiście ja wtedy jestem winna. No i wszystko co złe to moja zasługa. Kurczę, chyba nawet jestem winna tego, że to życie takie do du... jest. Próbowałam go namówić na wizytę u psychiatry. Nie wiem czy to jest sprawa cholernego męskiego ego, czy o coś innego chodzi, ale oczywiście nie pójdzie, bo po co. Bo się wstydzi, bo nie potrafi o tym mówić, bo jest milion innych powodów. A ja już nie mogę. Nie mogę dalej tak żyć! Najpierw straciłam upragnioną córcie, teraz tracę wymarzonego faceta. Proszę pomóżcie mi do niego dotrzeć, podpowiedźcie proszę jak mu i sobie pomóc. Nie mam już siły... 
Ola mama Zuzi Aniołka

  Temat Autor Data
*  Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc... Smutasek 12-06-2008 17:08
  Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc... lela24 26-06-2008 23:12
  Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc... zorka 09-07-2008 10:24
  Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc... TataMichałka 07-08-2008 20:36
  Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc... Hela 18-08-2008 02:11
  Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc... sylwia1975 22-04-2011 22:40
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora