dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka..Hits: 133
oliwia  
20-03-2015 11:49
[     ]
     
U mnie jest całkiem dobrze. Zaczęłam już sobie z tym wszystkim radzić. Zaczęłam się cieszyć tym co dostałam od losu, tymi 6 miesiącami z moim Synkiem. Tym jak zmienił moje życie, pokazałam, jak bardzo można kochać kogoś kogo nawet się nie widziało. Wiem, że jest ze mną i że zawsze będzie. Może to też trochę zasługa zmieniającej się pogody. Może to te słońce sprawia, że wracają pozytywne myśli a może to moja Mała Duszyczka w niebie sprawia, że mama czuje się lepiej.

U mnie minęło nieco więcej niż 2 miesiące od straty Bartka, ale zastanawiamy się z mężem nad kolejnym dzieckiem. Ale to nie teraz, może za pół roku. Muszę jeszcze popracować nad podejściem do drugiej ciąży. Bo jest tak jak mówisz, stres, strach o to czy będzie dobrze. Sądzę, że to całkowicie normalne, ale też myślę, że widząc dwie kreski na teście szalałabym ze szczęścia i dziękowała Bartusiowi, że podesłała nam drugą Duszyczkę. I myślę, że Ty też powinnaś zacząć tak myśleć. Próbować przezwyciężyć strach i myśleć pozytywnie bo przecież Wasze kolejne Maleństwo będzie miało Aniołka waszą Córeczkę, która będzie czuwać nad Waszym drugim dzieckiem. 
Nie pytam Boga dlaczego mi Cie zabrał, lecz dziękuje, że mi Cie dał...
Bartuś [* + 15.01.2015 ]

  Temat Autor Data
  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. Marta2222 06-03-2015 17:12
  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. oliwia 06-03-2015 20:50
  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. JolaP 14-03-2015 21:55
*  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. oliwia 20-03-2015 11:49
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora