dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka..Hits: 137
JolaP  
14-03-2015 21:55
[     ]
     
Kochane co u Was słychać???

Od śmierci naszej córeczki minęło już ponad 5 miesięcy.. I zaczęliśmy z mężem na poważnie myśleć o staraniu się o kolejne dziecko.. Ja tak bardzo bym chciała doczekać się kolejnego maleństwa.. ale, mimo, że kolejne dziecko jest spełnieniem naszych marzeń, na samą myśl o kolejnej ciąży ogarnia mnie paraliżujący stres.. :/ odkąd zaczęłam myśleć na poważnie o staraniu się o kolejne dziecko, zaczęłam się znów gorzej czuć psychicznie, znów chodzę zestresowana.. mimo, że wierze, że kolejne dzieciątko urodzi się całe i zdrowe...
Tak bardzo się boję, jak poradzę sobie psychicznie w kolejnej ciąży...
Co zrobić, żeby nie zwariować i nie zaszkodzić swoim stresem maleństwu...???
Jak wy kochane radzicie sobie na myśl o kolejnym dziecku? 
Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."

  Temat Autor Data
  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. Marta2222 06-03-2015 17:12
  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. oliwia 06-03-2015 20:50
*  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. JolaP 14-03-2015 21:55
  Re: Samopoczucie psychiczne po stracie a decyzja o kolejnej ciąży. Malwinka [*][+] 9.10.2014 r. nasza ukochana córeczka.. oliwia 20-03-2015 11:49
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora