dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Pytanie o profilaktyczne wcześniejsze zakończenie ciążyHits: 238
moj aniołeczek-Juleczka  
22-11-2012 20:33
[     ]
     
Ja po samej sobie wiem że szpital to nie znaczy że jesteśmy pod opieką to nic się już nie stanie.Będąc w ciąży jeździłam często sama samochodem,nie chciałam żeby ktoś mnie woził z domu bo dobrze się czułam i ciągle rozmawiałam z moją córcią w czasie jazdy gdzie jeździmy opowiadałam jej wszystko,wszyscy ciągle powtarzali że to niebezpieczne ale ja przez to szczęście pod moim sercem byłam tak pozytywnie nastawiona do świata że nigdy nawet nie pomyślałam o tym że może się coś stać. Kiedy maż wiózł mnie do szpitala w nocy w niedziele bo miałam już regularne skurcze co 5 minut to wiedziałam że w szpitalu już będziemy bezpieczne ale po zastrzyku jaki dostałam skurcze mi ustały i na drugi dzień leżąc w szpitalu z myślami że tylko godziny dzielą nas od spotkania mój świat się zawala.Nic nie zrobili lekarz który mnie w nocy przyjmował mówił że mam mało wód,mój lekarz prowadzący też był na zmianie i nic zupełnie nic. Na drugi dzień tak się zachował mój lekarz prowadzący że najpierw powiedział że nie wie co się stało a potem że jeżeli chce to on może do mnie nie przychodzić do sali jak nie chce go widzieć dodał jeszcze że następną ciąże rozwiążemy szybciej około 38 tygodnia.
Kocham cię córeńko(*) 
ana




Ostatnio zmieniony 22-11-2012 21:18 przez ANAD

  Temat Autor Data
  Re: Pytanie o profilaktyczne wcześniejsze zakończenie ciąży - do Mamy Adasia MamaAdasia 23-11-2012 07:01
  Re: Pytanie o profilaktyczne wcześniejsze zakończenie ciąży Karolina W 19-08-2015 17:29
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora