dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: 12 tc - wynik usg odebrał mi sens życia :( proszę pomóżcie radą jestem załamana !!!Hits: 440
Nika07  
08-04-2014 09:27
[     ]
     
Wiem co czułaś. Nasz koszmar trwa już prawie miesiąc. W 12 tc usg i NT 9mm, szok, żal i płacz. Czekamy na wyniki amniopunkcji. Dzisiaj mają być już jakieś informacje, chociaż wstępne. Czekamy do 13.00... Nerwowo oboje z mężem jesteśmy wykończeni. Żal i złość przeplatają się z poczuciem winy, że coś zrobiłam nie tak, że rozważamy różne opcje, łącznie z terminacją, że boję się nawiązać więź ze swoim dzieckiem, a ono przecież tam jest i może też się boi...
LEkarz mówił, że przy takim cystic hygroma jest duże prawdopodobieństwo obumarcia płodu, ale przy ostatnim USG okazało się, że zmalało do 4 mm. Początkowo czułam ulgę, wróciła jakaś nadzieja, ale teraz czasami myślę, że lepiej byłoby, żeby dzieciątko samo odeszło, we mnie...to są straszne myśli, boję się ich i czuję się winna. Chociaż ciągle po cichu liczę, że jednak to nie wady, może to się wchłonie i będziemy mieli nasze szczęście? Modlę się o to i o siły dla nas, bo już ich brakuje, a to dopiero początek. Dzisiaj wyrok... 
Mama Antosia *15.07.2014 +16.07.2014

  Temat Autor Data
*  Re: 12 tc - wynik usg odebrał mi sens życia :( proszę pomóżcie radą jestem załamana !!! Nika07 08-04-2014 09:27
  Re: 12 tc - wynik usg odebrał mi sens życia :( proszę pomóżcie radą jestem załamana !!! atusia13 08-04-2014 16:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora