dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

agenezja nerekHits: 487
AlexD2712  
22-02-2010 12:48
[     ]
     
Witam wszystkich, jestem obecnie w 33 tc., w 22 tc u naszego Synka lekarze stwierdzili brak nerek i pęcherza moczowego, byliśmy zdruzgotania, tym bardziej, iż jest to nasze drugie dziecko obarczone tą samą wadą. Lekarze oczywiście proponowali nam terminacje ciąży ale się nie zgodziliśmy. Bardzo chcę walczyć o naszego Synka, rozmawiałam z lekarzem nefrologiem o możliwości dializowania, wprawdzie powiedział nam, że jest taka możliwość ale szanse są bardzo małe, tym bardziej, iż z powodu braku wód płodowych płucka nie rozwijają się prawidłowo, są hypoplastyczne. Nie wiem co mamy rozbić tak bardzo bym chciała aby nasz synek był z nami. Mam do Was pytanie czy może ktoś słyszał albo miał do czynienia z dializowaniem noworodka do czasu przeszczepu, jakie były efekty, skutki, a przede wszystkim czy maleństwo bardzo cierpiało. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Mama Aniołka Mateuszka +21.06.2005 r. (22tc)
oraz maleństwa pod serduszkiem 
Mama Aniołków Mateuszka (*+21.06.2005-22tc) i Jeremiaszka (*+29.03.2010-38tc)Kocham Was moje Skarby (*)(*) oraz ziemska Mama najcudowniejszego Oliwierka (22.05.2011)

  Temat Autor Data
*  agenezja nerek AlexD2712 22-02-2010 12:48
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora