dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądkaHits: 1044
nadzieja daje mi siłę  
04-02-2010 14:56
[     ]
     
witaj Becia , znalazłam chwilę , bo aż mam wyrzuty , że może zbyt ostro Cię potratowałam , ale uwierz , że chcę dobrze i radzę Ci jako kobieta z doświadczeniem; nie myśl , że jestm jakąś fanatyczną katoliczką lub rzeczniczką ochrony niepoczetego życia ; wcale nie ; a co do wiary , wierzę w BOga , ale katoliczka ze mnie marna ; ja napisałam do Ciebie jak matka do matki , bo dosonale wiem, co przeżywasz , a myślę , że trzeba Ci trochę obudzena się , bo zaprzeczasz sama sobie ; najpierw mówisz o terminacji a potem o tym, że zrobisz dla dzieca wszystko ; albo jedno albo drugie ; jak czytam Twoje wypowiedzi mam wrażenie , że ktoś Tobą kieruje w kierunku terminacji a TY biedna nie wiesz , co masz zrobić ; dziewczyno uwierz ja przeszłam koszmar , ale postawialm na jedną kartę; gdy już wiedziałam, od momentu , gdy wiedziałam, że będą miały zdrową główę i prawidłową budową oprócz tych wad , o których już pisałam, postawiałm na jedną kartę ; uwierz, że tez gdybym wiedziała , że dziecko będzie genetycznie upośledzone przemyslałąbym głęoboko i nie pozwolila na męczarnie , ale w przypadu , gdy z głową ok , nie miałaby sumienia ; znam osobiście wiele matek, w tym takie , którym lekarz po zdiagnozowaniu stanu nienarodzonego dziecka powiedział, że po urodzeniu nie będzie długo żyło , a jedna urodziły , bo ukochaly swoje dziecko; moim zdaniem zrobienie wszystkiego dla dziecka to danie mu szansy , trezba mieć świadomość , że może umrzec , ale dało się z siebie wszytsko ; Becia83 , a co w sytuacji , gdy urodzisz piękne zdrowe dziecko i nagle za ilka lat wydarzy się coś , co spodowuje , że stanie się roślinką ; a co powiedz o matkach , u których ciąża roziwja się prawidłowo , rodzą piękne bobasy i nagle bląd w sztuce psuje wszytsko , czy myślisz , ze wyrzekają się dzieci?; twoja ciąża to tylko zespół przewidywań , nie wiesz , jaki będzie finał; wszystko jest Twoją decyzją i tylko Twoją , powtarzam tylko Twoją , nawet jeśli masz partnera; uwierz , mój mąż namawiał mnie do terminacji przy drugiej ciąży, tłumaczył mi , że to lepiej dla dziecka , dla nas , dla wszytskich i takie tam ; ale ja tak sobie myslę, że przemawiał przez niego egozim , on chciał dobrze przede wszytskim dla siebie i swojej wygody , co po latach przyznał; z reguły ( nie wszyscy panowie ) boją się odpowiedzialności , wyrzeczeń , tego ,ze nie będzie juz taiej wolności , latania po knajpkach ; miałam ogromy żal do mojego męża; napisałam już pozew rozwodowy , bo uznałam, że po co mi ktoś , kto jeszcze przed urodzeniem boi sie tego, co będzie po; jednak miłość zwyciężyła a dzis nie może spojrzeć naszej córce w oczy , bo widzi piękną dziewczynkę , która przychodzi do niego i tuląc się mówi , tatusiu ciebie kocham najbardziej na świecie; nie ma co projektowac przyszłości; nie wiem , jakie masz ułady z mamą , posłuchaj własnej matki , posluchaj przede wszytskim siebie ; jak Ci pisałam mnie pomogła mama i siostra ; dziś , gdy waraca do tamtych wydarzeń , wiem, że zrobiłabym tak samo ; moje dzieci usmiechają się do mnie i nie muszę żyć ze świadomością , że nigdy nie będę wiedziała , czy może akurat wszystko byłoby ok; co do małej rchliwości dzieciaczka , to mają one różne stany , moje z ywtrzewieniem tez nie było zbyt ruchliwe i też się ogromnie bałam, tez zwezały mu się dolne cześci klatki , bo przecież to jest dziura w brzucha ; Becia i jeszcze jedno ne słuchaj doradców , ktorych porady nie dają Ci nadziei , uciekaj przed takimi ludźmi; rozmawiaj z tymi , co dają Ci nadzieję i wierzą ; poza tym Beato , pamiętaj, że nigdy w kwestiach porodu i decyzji mężczyzna nie będzie dobrym doradcą ( nie chodzi mi tu o lekarzy) , on nie nosi , nie czuje, a często powodowany strachem próbuje pójść łatwiejszą drogą; polecam Ci filmik , na mnie zrobił ogromne wrazenie http://www.youtube.com/watch?v=NpOFcqrqBa0 


  Temat Autor Data
  wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 29-01-2010 16:45
  Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądka Gosia2010 01-02-2010 14:02
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 01-02-2010 20:25
  Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądka Gosia2010 02-02-2010 23:05
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 03-02-2010 11:14
  Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądka nadzieja daje mi siłę 03-02-2010 15:57
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 03-02-2010 21:44
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka mama fasolki 13-02-2010 00:19
*  Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądka nadzieja daje mi siłę 04-02-2010 14:56
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 07-02-2010 10:03
  Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 28-03-2010 16:35
  Re: wyrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 28-03-2010 17:02
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 02-03-2010 19:00
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka irys 03-03-2010 17:55
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka Lamia74 03-03-2010 22:57
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka basiczka 08-03-2010 16:47
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 16-03-2011 19:22
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka mikew 16-03-2011 21:23
  Re: wytrzewienie jelit,wątroby,żołądka becia83 16-03-2011 22:10
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora