dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

przepuklina przeponowaHits: 652
kasandra25  
13-11-2009 20:38
[     ]
     
cześć mam synka Kacperka,który urodził się z wrodzoną przepukliną przeponową.Dziś ma skończone 3 latka, jest zdrowym i wesołym chłopcem.Urodził się w Łodzi ICZMP.NA szczęście wada została wykryta dość wcześnie bo o porodzie w moim mieście nie było mowy ponieważ wiadomo jak by się to skończyło.Przed porodem zostałam uświadomiona że dziecko ma marne szanse na przeżycie pozostało mi się modlić i czekać.O zabiegu w Belgii nie było mowy bo była to ciąża bliżniacza i zabieg byłby zagrozeniem życia dla drugiego zdrowego chłopca.Urodziłam 2 chłopców w35 tygodniu ciąży Kacper był operowany w 2 dobie życia, do tej pory rozwija się dobrze niczym nie odbiega od swoich rówieśników a także od swojego brata bliżniaka, powiedziała bym nawet że jest sprawniejszy i sprytniejszy zaczą wcześniej chodzić.Często mam obawy że jednak w związku z jego chorobą coś kiedyś może być nie tak, ale mam nadzieję i modlę się o to że wszystko będzie w porządku jak dotychczas.Piszę BO wiem że ta wada jes poważna, ale nie zawsze musi to być wyrok, może być dobrze trzeba mieć nadzieję.Życzę WSZYSTKIM MAMOM I ICH DZIECIACZKOM DUŻO ZDROWIA I SZCZĘŚCIA, WSZYSTKIEGO DOBREGO 
kasandra25

  Temat Autor Data
*  przepuklina przeponowa kasandra25 13-11-2009 20:38
  Re: przepuklina przeponowa EwelinaW 15-11-2009 22:34
  Re: przepuklina przeponowa Historybka 26-11-2009 15:52
  Re: przepuklina przeponowa mondziaczek 02-12-2009 07:59
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora