dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

bezwiedna rehabilitacja dzieci z wada reki poprzez zabawęHits: 485
karkla  
05-12-2006 23:19
[     ]
     
witam wszystkich bywalców forum dlaczego a w szczegolnosci rodzicow dzieci oraz osoby z wrodzona wada konczyny gornej. znalazlam sie tutaj nie bez przyczyny. temat wad wrodzonych nie dotknal mnie bezposrednio, ale po dluzszym namysle i rozmowach z rehabilitantem jako studentka roku dyplomowego akademii sztuk pieknych w katowicach postanowilam zajac sie tym tematem i zaprojektowac zabawke rehabilitacyjna (moze nawet zestaw) dla dzieci z wrodzonym niedorozwojem konczyny gornej. przeszukujac biblioteczne polki oraz internet natrafilam na to forum. z jednej strony bardzo sie ucieszylam, ze cos takiego powstalo i zrzesza tak wiele osob co pozwoli mi nawiazac kontakt oraz ulatwi zdobywanie informacji na w/w temat ale zarazem ubolewam ze az tak wiele osob korzysta z tego forum. niemniej jednak chce swoim projektem wspomoc rodzicow w pracy nad rozwojem psychomotorycznym swoich dzieci oraz umilic dzieciom w pierwszych latach zycia czas spedzony na cwiczeniach rehabilitacyjnych, chce aby rehabilitowaly sie bezwiednie bawiac sie i licze na Panswtwa uwagi odnosnie tego tematu. bo na pewno wiele z Was z doswiadczenia juz wie, czego na rynku brakuje, co mogloby sie przydac, otrzymalo przydatne uwagi podczas konsultacji z lekarzami.. wszystko to bardzo by mi pomoglo w analizach poprzedzajacych prace projektowa. oczywiscie przejrzalam juz cale forum, czesc informacji juz znalazlam (za to dziekuje w szczegolnosci Paniom ewiemonice i moniceewie! z niecierpliwoscia oczekuje strony nt wad dloni. jednak naprawde najbardizej pomocne sa dla mnie Panstwa wlasne spostrzezenia. bardzo interesujacym tematem byl z 2005r temat cwiczen reki - za to dziekuje, ale naprawde wszystko mi sie przyda, najwazniejsze by bylo tych informacji jak najwiecej. do czesci z Panstwa wyslalam osobiscie maile, jednak w ten sposob dotre chyba do wiekszosci. z gory dziekuje. karolina klap 


  Temat Autor Data
*  bezwiedna rehabilitacja dzieci z wada reki poprzez zabawę karkla 05-12-2006 23:19
  Re: bezwiedna rehabilitacja dzieci z wada reki poprzez zabawę marzena_mm 06-12-2006 18:30
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora