dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

ogólnyHits: 537
teresa  
06-10-2006 20:50
[     ]
     
Pozdrawiam wszystkich rodziców co mają problemy tak jak ja, chciałam napisać troszke o sobie , nie wiem jak jeszcze potrafię funkcjonować .Pierwszą ciążę miałam martwa w 5 miesiącu 2 lata pózniej urodziłam zdrową córkę nastepnie po 5 latach poroniłam ,a po 3 latach urodziłam córeczkę zartrogrypozą . Ma w tej chwili 10 lat ,i muszę dla niej żyć psychicznie czuję się jak osiemdziesięciolatka ,nie przypuszczałam ,że tyle wytrzymam ,a jeszcze jak to się mówi po drodze pochowałam rodziców ,mamę nawet w tym samym miesiącu i roku co urodziłam chorą Natalkę .Nikt z nas nie wie ile potrafi znieść bo przeciesz nie miałam w nikim wsparcia był i jest przy mnie tylko mąż , ale nie da się z nim tak porozmawiać bo mówi właśnie DLACZEGO ,a ja już nie mogę tego słuchać dobrze , że was wyszukałam w internecie ,bo jużnie wiem jak dalej bym sobie poradziła .Nie poddawajcie się ,bo jak można rozmawiać z kimś kto przeżywa podobne sytuacje życiowe to jak trochę kamienia by spadło z serca.Piszcie do mnie jak macie jakieś pytania cześć moje gg to telcia 829691 


  Temat Autor Data
*  ogólny teresa 06-10-2006 20:50
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora