dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hits: 1431
milenka;((  
28-06-2006 18:14
[     ]
     
napisze wam co sie stalo czego nie moge zniesc i przezyc kuzynka zapisala mnie na wizyte do ginekologa do kobiety na zatorze robila mi usg i powiedziala ze jestem w ciazy wypisala mi kwas foliowy i kazala przyjsc na kolejna wizyte ktora odbyla sie w 8 tygodniu ciazy wtedy stwierdzila ze dziecko sie slabo rozwija i zapisala mnie na kolejna wizyte w 11 tygodniu ciazy wtedy zrobila mi usg wypisala mi skierowanie do szpitala i powiedziala ze dziecko jest martwe ze nie zyje zapytalam dlaczego z jakiego powodu lecz ona powiedziala ze nie znajdzie sie przyczyny pojechalam wiec do szpitala odrazu pytali mi sie jakie mialam badania robione a moj ginekolog nie zrobil mi zadnych badan badan krwi zupelnie niczego lekarze wiec mi zrobili wszystkie badania i okazalo sie ze zgon dzidziusia byl w 5 tygodniu ciazy wiec jak bylam u ginekologa w 8 to dziecko juz od trzech tygodni nie zylo lekarze jeszcze powiedzieli ze jeszcze kilka tygodni jak bym nosila martwego dzidziusia w brzuszku to ja bym nie zyla zrobili mi operacje lekarze i usuneli dzidziusia nie moge sie ocknac pragne zeby to byl sen z ktorego sie obudze i bede czola bicie drugiego malenkiego serduszka 


  Temat Autor Data
*  zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milenka;(( 28-06-2006 18:14
  Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milenka;(( 28-06-2006 18:16
  Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milenka;(( 28-06-2006 18:16
  Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milenka;(( 28-06-2006 18:16
  Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milenka;(( 28-06-2006 18:19
  Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kasia 29-06-2006 18:19
  Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! abowsza 01-07-2006 22:07
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora