dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowego rodzeństwa dzieci niepełnosprawnych (Warszawa i okolice)Hits: 1095
ewamonika1  
23-03-2006 20:23
[     ]
     
Otrzymaliśmy ofertę współpracy z Fundacji "Przyjaciel".

Oferta przeznaczona jest dla dzieci niepełnosprawnych oraz zdrowego rodzeństwa dzieci niepełnosprawnych i rodzeństwa tych dzieci, które odeszły.
Wiek dzieci: od 2 do ok. 12 lat.

Spotkania te NIE miałyby charakteru terapii - takiej jaką Fundacja prowadzi na codzień, a typowych zabaw z udziałem psa.
Zajęcia takie odbywałyby się raz w tygodniu, a o
kolejności odwiedzin decydowałaby kolejność zgłoszeń (oczywiście w przypadku utworzenia się większej grupy niż taka, która mogłaby
uczestniczyć jednorazowo - jest to około 6-8 dzieci).


Zajęcia prowadzone są przez psychologa i pedagoga i odbywają się w biurze fundacji na
ul. Nowolipki 27/1A w Warszawie w godzinach popołudniowych. Dzieci są w czasie zajęć pod opieką rodziców/opiekunów.


-----
Dzieci zgłaszane przez Dlaczego będą mogły brać udział w zajęciach za darmo.
Jeśli jesteście zainteresowani - piszcie tu lub na mój adres emkaf@wp.pl

jestem w kontakcie z szefową Fundacji i mam jej przekazać listę dzieci, które wzięłyby udział w zajęciach.

pozdrawiam,
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 23-03-2006 20:53 przez ewa

  Temat Autor Data
*  zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowego rodzeństwa dzieci niepełnosprawnych (Warszawa i okolice) ewamonika1 23-03-2006 20:23
  Re: zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowego rodzeństwa dzieci niepełnosprawnych (Warszawa i okolice) agamamaagi 24-03-2006 22:59
  Re: zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowego rodzeństwa dzieci niepełnosprawnych (Warszawa i okolice) ewamonika1 26-03-2006 20:14
  pierwsze zajęcia już 4 kwietnia - zajęcia ruszają :) ewamonika1 27-03-2006 12:21
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora