dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

to tylko jaHits: 808
Magda  
16-10-2005 22:52
[     ]
     
W takie dni jak ten jestem strasznie zmeczona przybita i smutna.
Zadaje sobie czesto pytanie dla czego spotykaja mnie w zyciu takie zeczy za co, co strasznego zrobilam ze musze patrzec na chorobe swojego dziecka i nie wiem poprostu nie wiem...
Sami ma juz 2 latka a rozwojowo jest jak 8 miesieczne dziecko zupelnie bezradny nie potrafiacy nawet powiedziec mama najgorsze w tym wszystkim jest ze nikt nie wie co mu jest dla czego tak wolno sie rozwija i ma tyle problemow ze swoim cialem.
Slysze co roz nowe tezy a moze dzieciece porazenie mozgowe, a moze autyzm a za chwile ze jest nadpobudliwy i nie umie sie skupic nad niczym....
Przechodzimy wszystkie chyba mozliwe badania na przemiane materji na genetyke przeswietlenia glowy i jak narazie procz tego ze znalezli pod mozdzkiem dwie rownolegle cysty i z badan wynika ze sa lae nic nie robia ze wokol nich jest przestrzen wiec jagby ich nie bylo wszystko inne jest w 100 % ok wiec z kad sie to wszystko dzieje.
Mam tyle zalu do siebie do calego swiata do poloznej, do pedjatry ze mnie zbywal ze nie sluchal jak mowilam.
Nie wiem co bedzie jutro czy Sami powie mama kiedys czy wstanie i pobiegnie ja kazde dziecko.
Chodzimy na terapie, mamy tez psycholog ktora cwiczy umysl, ortopede ktory wypisal szyny bo od tego ciaglego szlifowania podlogi Sami dostal przykurczu sciegna arhilesa ciagle wizyty u okulisty bo sami ma wade wzroku.
Oddala bym wszystko zeby Sami wyzdrowial zeby mogl normalnie chodzic, myslec i byl niezalezny w przyszlosci od nikogo juz nie wiem co mam robic gdzie szukac pomocy dla niego oddala bym wszystko z soba wlacznie ale medycyna jeszezce na wszystko leku nie znalazla i ubolewam kazdego jednego dnia.
Kocham Miska jak nikogo na swiecie nie oddala bym go nie pozucila chcialy bym tylko zeby byl szczesliwy i mogl normalnie zyc 


  Temat Autor Data
*  to tylko ja Magda 16-10-2005 22:52
  Re: to tylko ja nemiki 25-10-2005 21:50
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora