dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
madzia24  
27-11-2009 19:38
[     ]
     
Pojawiłam się tu kilka miesięcy temu po tym jak mój Trzeci

Aniołek odszedł do nieba ,chciąłam się komuś wypisać podzielić się swoimi myślami i

problemami bo byłam przekonana że nikt mnie tak nie rozumie jak Wy moje kochane i tak jest

choć nie często pisze na forum ,ale za to jestem tu kilka rzy dziennie aby przyczytać co tam

u Was ,jak sobie dajecie rade i jestem Wam wdzieczna ,za to ,że jesteście .Nie ma dnia aby

mnie tu nie było i żebym nie płakała bo wtydy wszystko wraca .Czasem mam wrażenie ,że sama

się katuje bo wszystko jest dobrze dopuki tu nie zajże i wtedy znów rycze .Dlaczego tak jest

nie wiem nienawidze tej strony i nie potrafie już chyba bez niej żyć 
magda

Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
mama Oliwki  
27-11-2009 19:48
[     ]
     
Madziu ja tez zagladam tu juz prawie dwa i pol roku

serce mi peka codziennie gdy widze nowych rodzicow po stracie,gdy czytam nowe smutne

historie pisane przez los tez placze czesto nie umie pocieszac choc tak bardzo bym chciala

ale jestem sercem z kazda osoba.

Dla wszystkich

Anioleczkow(***)

Oliwka41t.c16.05.07-Nikolka jest z nami 06.09.08 


Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
miska  
27-11-2009 19:51
[     ]
     
Ja tez jestem tu kilka razy dziennie...To

mi pomaga,ale jednocześnie wywołuje ból...Jednak mimo bólu nie umiem już zyć bez

Dlaczego.... 
Ania mama Mateuszka(7tc),Julci(20tc)z ZD oraz Haneczki(13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce...

Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
koraliki1981  
27-11-2009 19:56
[     ]
     
a ja jakis czas nie zaglądałam albo robiłam

to sporadycznie a teraz znowu wróciłam choc jutro moze mnie nie być cały dzien ...zalezy od

nastroju

jedno pewne dlaczego pomaga dzieki mamom takim jak wy 
Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi

http://liwiaannaszymanska.pamietajmy.com.pl


Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
Diana  
27-11-2009 23:18
[     ]
     
Od dwóch i pół roku jestem codziennie .... 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
jola746  
28-11-2009 13:39
[     ]
     
a la tam lubię tą stronę,choć smutne historie ale

ile tu zrozumienia i dzielenia się swoimi odczuciami,z nikim innym jak z wami nie można tak

otwarcie porozmawiać.zaglądam tu codziennie...pozdrawiam wszystkie dzielne mamy 
malczak

Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
justynab  
29-11-2009 17:07
[     ]
     
Ta strona bardzo mi pomogła i pomaga nadal,dziś

mijają 2 miesiące od urodzenia naszej córeczki Agnieszki.Przyjeliśmy ten dzień jako dzień

smierci ,choć nigdy sie nie dowiemy jak długo nie biło już serce.Ważne dla całej naszej

rodziny jest to, że mogliśmy Agusie pochować i jest miejsce na ktorym ją odwiedzamy.

Wieczorna modlitwa też wiąze nas z naszą córeczką i siostrą. To moje dzieci pocieszały mnie

po powrocie do domu, że Agusia jest już w niebie, jesteśmy tego pewni i korzystamy z jej

pomocy! 
Justyna
Bulińska

Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
sylwia1975  
01-12-2009 19:46
[     ]
     
ja tez jestem mama wiel aniolkowam,tim

1996 18 tygg.lozysko peklo,ziemska sevennka 7 lat 2002,dawid 22 tyg leiden czynnik v

trobolina L;ara 29 tyg ciazy leiden v winna giegolog niedal fraxepariny(heparyny) zatory w

lozysku 8na 100 osob ma czynnik leiden factora v czy 5 w ciazy ryzyko sie powieksza dla

plodu teraz dopiero to wiem tez nie nawidze i kocham te strone i was bo jest ktos kto

rozumnie i chce zrozumniec i wysluchac a zwlaszcza ze mnieszkam w holandi od 18 lat wraz z

mama sciskam mocno z daleka i swiatelka dla okruszek *********************** sylwia 


Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
Sylwia G  
29-11-2009 17:05
[     ]
     
Ja jestem na tym forum od niedawna,gdy zmarl moj ukochany

Syneczek a rodzina chciala mi pomoc powiedzieli mi o tej stronie,nie mialam jednak wtedy

internetu wiec jezdzilam do siostry a teraz od niedawna mamy zalozony intrnet z mezem u

siebie specjalnie po to zebym mogla tu zagladac kiedy chce.Przerazajace jest to ze jest nas

tak duzo,ze tyle bolu i cierpienia i jak kazda z nas wolalabym nigdy tutaj nie

trafic,niestety zycie sprawilo ze tutaj jestem i przezywam to pieklo.Dobrze ze jest taka

strona na ktorej moge napisac co czuje,poczytac o innych historiach i ze jestescie

Wy.
Mama Aniolka Mateuszka(*18.10.2009)(+24.10.2009)
Dla Ciebie Syneczku miliony

swiatelek(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*).Tak mi zle bez Ciebie Skarbenku,tak strasznie za Toba

tesknie. Kocham Cie tak mocno. 
Sylwia Gorczynska

Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
Justyna_82  
29-11-2009 17:20
[     ]
     
Dziękuję Wam i Bogu za tą stronę...Nie

wiem, czy ja znalazłabym siłę i pomysł aby taką stronę stworzyć....może nawet jakby pomysł

był to na pewno nie mogłabym go zrealizować.....
Dzięki tej stronie wiem....że jeszcze

nie oszalałam...że wszystkie te uczucia są normalne przy tym co się stało. 


Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
PaulinkaZG  
29-11-2009 18:17
[     ]
     
Ja gdy wchodze na ta strone czytam też płacze . Ale

tylko wy kochane wiecie co czuje. Na poczatku nie dalam rady na ta strone wejsc ale udało

sie wiem ze nie jestem sama. Mama moja mowi ze bedzie mi gorzej. ale wiem ze tu nie jestem

sama

DLa twojego Aniołka (*)

mama Olafka ur.zm 29,10,2009r w 36 tc 


Re: Nienawidze tej strony ,ale też nie potrafie bez niej żyć
andzias2  
29-11-2009 19:41
[     ]
     
Ja tez jestem codziennie na tej stronie i jestem wdzieczna

wszystkim tym osobom ktore ja stworzyly i redaguja. Dzieki tej stronie nie czuje sie sama,

tutaj zawsze mozna napisac o swoich uczuciach, tesknocie i bolu i zawsze znajdzie sie

zrozumienie i cieple slowo.

Dziekuje. 
Ania mama Olguni ur.04.02.2009-zm.07.04.2009, Amelki ur.2006 i małej nadzieji-Noemi 11.03.2010

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora